Як відрізнити оригінал nokia від підробки.

Сучасні технології не стоять на місці, і з кожним роком у світі з'являється безліч новинок. Це стосується і мобільних телефонів. Здавалося б, вони повинні ставати якісніше, тому що їх складно підробити. Однак це не так. Але відрізнити підробку від оригіналу цілком можливо.
Вам знадобиться
  • Телефон nokia оригінал/не оригінал.
Інструкція
1
Вивчіть зовнішній вигляд телефону. Подивіться, чи якісно зібраний телефон, як забарвлений корпус, чи акуратно виконані окремі деталі дизайну. Більшість підробок відрізняються поганою якістю і зовні не схожі на оригінал.
2
Візьміть телефон в руку і зважте його. Підробка найчастіше легше оригіналу .
3
Перевірте якість інтерфейсу: меню, функціональність, якість перекладу. Інтерфейс оригінальної nokia унікальний, а в підробках найчастіше зустрічається безліч помилок. Крім того набір функцій підроблених телефонів значно відрізняється.
4
Відкрийте задню кришку і витягніть батарею. Перевірте якість збірки внутрішньої частини.
5
Подивіться наявність сертифікатів якості продукції. При продажу оригінальних телефонів в Росії всі вони повинні мати відповідний знак (Ростест), що підтверджує те, що даний апарат пройшов перевірку. Якщо куплений вами телефон такого знака не має, або він відрізняється від справжнього, то у вас в руках підробка.
Зверніть увагу
Якщо вам пропонують купити телефон з двома сім-картами, зверніться до характеристик оригіналу на цей рахунок. Виробники китайських телефонів часто люблять запропонувати вам телефон з двома сім-картами, коли в оригінальній версії є тільки одна.
Корисна порада
На сайті виробника ви можете знайти будь-яку модель, вивчити всі характеристики і порівняти їх з характеристиками вашого телефону.