Як закачати аудіокниги.

В сучасний час стали користуватися популярністю аудіокниги , які розташовані в різних інтернет - бібліотеках та ан окремо взятих сайтах. Щоб скачати такі книги, можна скористатися низкою програм, доступних для скачування і використовувати аудіокниги для навчання і проведення часу з користю.
Вам знадобиться
  • Доступ в інтернет, аудіо-плеєр.
Інструкція
1
В першу чергу переконайтеся, що на вашому ПК мається плеєр для відтворення різного роду аудіо треків і відео матеріалу.
2
Зайдіть на сайт, де можна скачати аудіокниги - такі знайти в інтернеті не складно.
3
З наявного каталогу виберете аудіо книги, які вам потрібні для читання. Натисніть на назву книги.
4
Скачайте аудіокнигу, натиснувши на «зберегти об'єкт, як" або ж використовуючи посилання «Скачати аудіокнигу», розташовану поруч з файлом.
5
Відкрийте завантажену аудіо книгу, використовуючи плеєр, для цього клацніть по викачаного фалу правою кнопкою миші і виберете програму для відкриття.
Зверніть увагу
Багато сайтів вимагають платного скачування шляхом відправки sms, слід їх пропустити з уваги і скачувати аудіокниги тільки з перевірених сайтів. Обов'язково перевіряйте наявним антивірусом скачані файли.
Корисна порада
Ви зможете скачати спеціальні програм для прослуховування аудіокниг, тоді звук буде більш чітким, і ви отримаєте можливість керувати сторінками книги в зручному режимі.
В умовах галасливого міста найчастіше виявляється зручніше не читати книги самому, а прослуховувати їх аудіоверсії. Для цього можна скористатися звичайним плеєром або мобільним телефоном, наприклад, iPhone. Однак існують деякі нюанси запису аудіокниг в популярне пристрій виробництва Apple.
Інструкція
1
Для початку скачайте і встановіть програму iTunes, яка потрібна для завантаження файлів в iPhone. Відкрийте веб-оглядач, в адресному рядку введіть http://www.apple.com і натисніть клавішу Enter. Клікніть по посиланню iPod, далі натисніть на Download iTunes. На наступній сторінці клікніть по Download Now. Вкажіть місце на жорсткому диску комп'ютера для збереження інсталяційний файл. Після закінчення процесу двічі клікніть по викачаного файлу і здійсните установку. Запустіть програму iTunes і підключіть iPhone до комп'ютера.
2
Далі у вас є два варіанти запису аудіокниг. Перший - закачати їх в форматі .mp3, як звичайні музичні композиції. Другий варіант - конвертувати в спеціальний формат аудіокниг .m4b.
3
Для завантаження першим способом створіть новий плейлист в інтерфейсі програми iTunes. Виберіть «Файл» -> «Новий плейлист». Після цього додайте в нього необхідні аудіокниги. Після того як вони скопируются, клацніть по пункту «Музика» і виберіть «Синхронізувати музику». Для початку процесу натисніть на кнопку «Застосувати». Після цього всі вибрані файли опиняться в iPhone.
4
Для завантаження другим способом здійсните конвертування файлів аудіокниг .mp3 в .m4b. Для цього завантажте і встановіть безкоштовну програму MP3 to iPod Audio Book Converter. Запустіть встановлене додаток. Клікніть по кнопці Add і у вікні, виберіть необхідні файли. Виберіть тип конвертування: зберегти всі файли в одну аудіокнигу або кожен окремо. Також ви можете вказати назву книги, автора, жанр і т.п. Після цього натисніть кнопку Start conversion.
5
Потім в інтерфейсі програми iTunes виберіть розділ «Аудіокниги». Додайте в нього отримані файли .m4b. Здійсніть синхронізацію програми з iPhone, щоб закачати в нього аудіокниги.