Як паяти навушники.

Навушники значно полегшують нам життя: по-перше, можна насолоджуватися улюбленою музикою, не заважаючи оточуючим (особливо актуально, коли вдома маленька дитина, а один з батьків хоче послухати музику), во- друге, можна займатися справами, щоб не заважали вам сторонніми звуками. Зламані навушники завжди неприємність, особливо якщо вони терміново потрібні, тому можна спробувати їх швиденько запаяти.
Вам знадобиться
  • Навушники, паяльник, кусачки, ніж, епоксидний клей, синтетичні нитки, спирт для промивання.
Інструкція
1
Визначте місце пошкодження ваших навушників. Якщо звук в «вушках» спочатку шарудить, а потім зовсім пропадає, значить, стався розрив в місці згину шнура. Для відновлення функцій навушників ображати шнур нижче місця обриву і припаяйте його заново.
2
Якщо у вас в навушниках спостерігається повна відсутність звуку, а прозвон свідчить про те, що обмотка ціла, значить, сталося засмічення каналу. Таким чином, в несправність приходять тільки навушники-затички, сіточка яких забруднюється вушної сіркою. Ремонт полягає в промиванні сіточки спиртом після розібрання навушника.
3
Якщо в одному «вушку» спостерігається інший тембр відтворення, ніж в іншому, лунає деренчання і тріск, то проблема полягає в пошкодженні мембрани. В цьому випадку навушники треба розкрити, мембрану виправити і почистити, якщо вона того вимагає, проте ці заходи лише тимчасові, і в кінцевому підсумку мембрану доведеться міняти.
Зверніть увагу
Все вищевикладені способи стосуються тільки типових несправностей, тому в разі серйознішої поломки краще звернутися в майстерню.
Корисна порада
Якщо пошкодження неможливо визначити візуально, і діагностика тестером не дала скільки-небудь виразних результатів, тоді розберіть корпус навушників і перевірте опір динаміків, яке практично однакове і становить 16 або 32 Ом.