Як намалювати ангела поетапно.

  •  Різні янголята та сердечка приємно малювати на листівках і потім дарувати коханим людям. Щоб процес малювання виявився плідним, потрібно заздалегідь підготувати все необхідне і починати виполненіе.Еслі ви хочете максимально точно намалювати ангела, то пам'ятайте про те, що ангел - це істота безстатеве. Починаючи малювати ангела поетапно, складіть список всіх його складових.
  •  Першим ділом зображуємо голову. Це повинен бути широкий круг, так як янголята часто зображуються в образі дітей з пухкими щічками. Намалюйте невеликі півкола по сторонам коло (щоки) і один півколо меншого розміру внизу - подбородок.Нарісуйте ангелу кучеряве волосся. Вони не повинні бути довгими, а навпаки короткими і завитими.
  •  Тепер шия, плечі і талія. Ангели можуть малюватися в платтячках, а можуть і без одягу. Визначте для себе, якого саме ви хочете зобразити янголятка. Шия повинна бути трохи широкою. Намалюйте невеликий животик ангелочку, щоб він нагадував малюка.
  •  Малюючи кінцівки, пам'ятайте, що вони повинні бути короткими і пухкими. Намалюйте ангелочку і його постійне зброю - лук і стріли, а також обов'язкові компоненти - вінець над головою і крилишкі.Теперь розфарбуйте получившегося ангела і надайте йому життя, зробивши рум'яними щічки.
  •  Чи не малюйте ангела хлопчика або ангела - дівчинку, так як ви допустите, таким чином, помилку. Янголята - істоти бесполие.Чтоби ангел був більш ніжним, намалюйте його усміхненим з пухкими губками і щічками.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=VhJccrcsK4s