Як писати щоденник з практики. Щоденник для практики.

Часто написання щоденника практики відкладається "на потім", практика проходить, з початком навчання випаровуються і спогади про неї ... Але рано чи пізно щоденник практики доводиться здавати. Що робити, якщо ви благополучно забули його написати?
Вам знадобиться
  • ручка; наявність практики; щоденник.
Інструкція
1
Щоденник практики, на відміну від звіту про практику - це коротка фіксація дій, які виконуються в місці проходження практики. Його належить вести кожен день. Виглядати він повинен у вигляді таблички, що складається з трьох стовпців. Перший стовпець - дата (дні практики), другий - власне дії, третій - підпис керівника практики. В кінці практики її керівник (тобто людина, яка безпосередньо давав вам доручення) повинен підписатися за кожен день вашого практики.
2
Існує три види практики - ознайомча, виробнича та переддипломна. Під час ознайомчої практики студент зазвичай просто спостерігає за роботою відділу компанії або установи, в якому він її проходить, дивиться зразки найпростіших документів, виконує нескладні доручення. Швидше за все, він виконує приблизно одні й ті ж дії кожен день. Тому буде цілком прийнятно, якщо кожен день він записуватиме набір з приблизно схожих дій. Їх не потрібно описувати занадто докладно (краще писати "копіювання договорів", ніж "копіювання договору купівлі-продажу, поставки та комісії"). Але й обмежуватися двома-трьома словами (і тим більше скороченнями) теж не варто.
3
Під час виробничої практики від студента чекають, що він візьме участь у роботі відділу компанії або установи, де проходить практику. Також непогано для нього буде почати підбирати матеріал для майбутнього диплома. Це варто відобразити в щоденнику - поряд з описаними вище функціями. Наприклад, студенту юридичного факультету, який збирається писати диплом з авторського права, можна написати про вивчення авторських договорів.
4
Суть переддипломної практики - збір матеріалу для майбутнього диплома, особливо якщо в ньому потрібно відобразити якісь мінімальні практичні дослідження. У щоденнику практики можна зробити упор на дослідних функціях (якщо брати той же приклад зі студентом-юристом, то можна написати про аналіз матеріалів судових справ у спорах, пов'язаних з авторськими правами).
5
Як правило, вимагається, щоб керівник практики (або уповноважений співробітник компанії) поставив на щоденнику практики печатку компанії. Про це не варто забувати, тому що на кафедрі щоденник практики без печатки можуть не прийняти.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=cyez_meMw0o
Зверніть увагу
Ласкаво просимо в розділ: «Щоденники студента по практиці»! Що пропонує вашій увазі даний підрозділ? По-перше, всю найнеобхіднішу інформацію про правила складання щоденників по проходженню практики, а також вимоги, які висуваються до практикантів під час їх написання та заповнення.
Корисна порада
Підставою для допуску до заліку є правильно оформлені щоденники і звіт по практиці, представлені керівникові від кафедри університету. В результаті захисту звіту з практики студент отримує залік з оцінкою. ПРИМІТКА: Студенти, які пройшли практику або не виконали вимоги програми практики, відраховуються з університету.