Як зареєструвати обліковий запис.

На більшості ресурсів можливість залишення повідомлень, коментарів, відправки особистих повідомлень іншим користувачам, перегляд деяких розділів інформації про користувачів і читання деяких обговорень доступні тільки зареєстрованим користувачам. Випадкові гості можуть або обмежитися доступними опціями, або приєднатися до сайту, форуму або блогу, створивши там облікову запис .
Інструкція
1
Зайдіть на головну сторінку сайту. Вона повинна мати адресу: www.названіе сайту на латиниці або русском.префікс (ru, com, uk, ua, РФ або інше). Прокрутіть сторінку вгору.
2
Знайдіть посилання «Реєстрація». Іноді замість неї стоять інші слова: «Зареєструватися», "Create an account", "Sign up", "Створити акаунт», «Створити обліковий запис », «Завести облікову запис », і т.д. Натисніть.
3
На новій сторінці введіть свої дані: яким ніком ви хотіли б представлятися (перевірте на унікальність на даному ресурсі), з яким електронною адресою зв'язати псевдонім (на випадок втрати пароля, оповіщення про зміни на ресурсі, словом, для зв'язку з адміністрацією та користувачами ресурсу), під яким паролем будете входити (складіть пароль з латинських букв в різних регістрах і арабських цифр). На деяких сайтах пароль автоматично генерується системою сайту, щоб уникнути занадто простих паролів. Після активації облікового запису ви зможете самостійно його замінити на будь удобний.На деяких сайтах вказується стать, вік, вид діяльності, місце проживання, телефон, номер ICQ та інші дані, в добровільному або обов'язковому порядке.На більшості сайтів встановлений захист від автоматичної реєстрації ботів - потрібно вирішити тест (ввести цифри і букви з картинки). Введіть правильно, відповідно до вимог сайту (прогалини, регістри)
4
Натисніть кнопку «Продовжити» («Далі», "Continue", «Зареєструвати» або схоже слово). Побачивши повідомлення про успішну реєстрацію, увійдіть в поштову скриньку, вказану в анкеті. Знайдіть лист із сайту, пройдіть по вказаному посиланню і активуйте запис . Після цього введіть логін і пароль і приступайте до спілкування на ресурсі.