Як зробити макіяж в стилі Стародавнього Єгипту.

Макіяж Стародавнього Єгипту - один з найвідоміших в історії елементів стилю. Навряд чи залишився хоча б одна людина, яка не дивилася фільм або спектакль, дія якого відбувається в Стародавньому Єгипті.

Найхарактерніші особливості такого макіяжу - бронзовий відтінок шкіри і густа чорна підводка для очей. В Стародавньому Єгипті макіяж носили як жінки, так і чоловіки. Жіночий макіяж майже нічим не відрізнявся від чоловічого, крім використання тіней. Щоб домогтися завершеності образу. Можна використовувати стилізований чорну перуку і туніку.

  1. Почніть з нанесення звичайної тональної основи. Виберіть відтінок, найбільш відповідний тону вашої шкіри, і нанесіть за допомогою спонжа або кисті.
  2. За допомогою бритви або пінцета видаліть все волосся на обличчі, крім брів і вій. В Стародавньому Єгипті вважалося, що волосся на обличчі - ознака неохайності і зневаги до своєї зовнішності.
  3. Нанесіть темнийбронзер на все обличчя, шию і вуха. У єгиптян був природний смаглявий відтінок шкіри, який вони підкреслювали бронзової або золотистої пудрою.
  4. Густо підведіть чорним або темно-синім олівцем верхню і нижню повіку, подовживши і з'єднавши лінії у зовнішнього кута ока. Чорним олівцем зафарбуйте внутрішню сторону нижньої повіки. Такий густий макіяж очей служив не тільки прикрасою, але і захищав очі від сонця. Сучасні бігуни донині використовують цей прийом, завдаючи чорні смуги під очі.
  5. Підведіть брови чорним олівцем для брів. Давньоєгипетські чоловіки повторювали природну форму своїх брів, а жінки малювали якомога більш крутий вигин. На цьому етапі чоловічий макіяж готовий. Жінкам потрібно виконати ще два кроки.
  6. Нанесіть тіні насичено синього, смарагдового або фіалкового кольору. Давньоєгипетські жінки для виготовлення тіней використовували подрібнені мінерали. Тому, якщо ви збираєтеся скористатися тінями з легким металевим блиском, вони також підійдуть.
  7. Завершіть макіяж безбарвним блиском для губ.