Як обрізати сім-карти. обрізати сім карту Мегафон.

Методом проб і підборів було встановлено, що між мікросом картами і звичайними сим картами немає особливої різниці. Все відмінність полягає лише в розмірі пластикової підкладки, тому без сумнівів можна обрізати сім карту до розмірів MicroSIM карти.
Вам знадобиться
  • Сим карта, яку будемо обрізати; добре наточеними ніж; лінійка.
Інструкція
1
Розмітьте для початку контур, по якому будете різати. Для цього прикладіть MicroSIM карту до звичайної сім карті, щоб положення чіпів збігалося. Бажано спершу поєднати по ширині, а потім і по похилій захисті.
2
Акуратно починайте обрізання сім карти ножем. Для того щоб отримати необхідний розмір, ніж ведіть приставивши лінійку. Т.к. пластик сам по собі м'який, особливих зусиль докладати не потрібно.
3
Розокремивши верхню частину, ще раз перевірте - чи збігаються контакти чіпа. Для цього перемістіть MicroSIM карту лівіше. Переконавшись у тому, що все збігається, обрізайте нижню частину сім карти. При цьому будьте гранично обережні, тому що нижня кромка дуже тонка.
4
Приступайте до правої і лівої сторонам
5
Срежьте верхній лівий куточок.
6
Налаштувати обрізану сім карту.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=u4xMSvY_pCc
Зверніть увагу
Різати сім карту слід виключно ножем, бо при використанні ножиць сим карта може тріснути в самому непередбачуваному місці. Також не забудьте про акуратність при поводженні з ножем.
Корисна порада
Перед тим як почати обрізати сім карту, не забудьте активувати її, т.к. потім її вже в телефон не встаючи!