Як підключити міський телефон. заява на підключення міського телефону.

Підключення міського телефону відразу ж дає нам масу переваг - можливість спілкуватися з друзями та рідними, бути на зв'язку в потрібні моменти, вчасно викликати швидку допомогу або пожежних. Однак, для того, щоб підключити міський телефон, необхідно почати деякі зусилля з вашого боку, так як такі телефони ставляться тільки за особистою заявкою власника квартири.
Вам знадобиться
  • Телефонний апарат, наявність певної суми грошей на оплату послуг, заяву до відповідної організацію, що займається підключенням міських телефонів у вашому регіоні.
Інструкція
1
Подайте заявку в організацію, яка займається установкою міських телефонів у вашому регіоні. Адреса та телефон організації, так само як і її назва, ви можете дізнатися через міську довідкову службу.
2
Придбайте ту модель стаціонарного телефону , яка вам найбільше подобається і повністю відповідає всім вашим запитам.
3
Відкладіть певну суму грошей, яка необхідна для оплати установки вам телефонного апарат фахівцями і підключення вашого номера до телефонної мережі міста. Розмір грошових коштів вам назвуть в тій організації, куди ви подасте заявку.
4
Коли вас сповістять про те, що фахівці з установки міського телефону готові виконати ваше замовлення, забезпечте їм доступ в свою квартиру, безпосередньо до місця, де буде підключений апарат.
Зверніть увагу
Якщо надалі ви збираєтеся через міський телефон отримати доступ до інтернету, тоді проконсультуйтеся в телефонній компанії, яка модель телефону підійде вам найкраще.
Корисна порада
Краще заздалегідь дізнатися про всі витратах, які вас очікують під час установки міського телефону, щоб приїзд фахівців не застав вас зненацька.