Як накачати м'язи в залі. Як накачати всі групи м'язів в тренажерному залі.

Абонемент в тренажерний зал, як не дивно, не є запорукою гарного, прокачаного тіла. Незалежно від кількості виконаних вправ результат може бути зовсім не той, на який ви розраховуєте. Необхідно дотримуватися кількох базових принципів для того, щоб накачати м'язи в залі і добитися головної мети - красивого, добре прокачаного тіла.
Вам знадобиться
  • - абонемент в тренажерному залі
Інструкція
1
В першу чергу, розділіть ваші групи м'язів на ті, які ви будете опрацьовувати в один день. Залежно від особистих особливостей, зв'язки можуть бути найрізноманітнішими, правило тільки одне: ніколи не опрацьовуйте дві великі групи м'язів в один день, інакше ви можете перетреніроваться.
2
Складіть графік вашої тренувального тижня. У кожен день ви повинні тренувати одну в'язку м'язів. Оптимальним для новачків є такий графік, в якому ви тренуєтеся день через день - так у вас залишається достатньо часу для відновлення сил і росту м'язів.
3
Поєднуйте вправи на тренажерах з вправами з обтяженнями. Правильно виконані вправи з гантелями і штангою посприяють більш сильному стресу для ваших м'язів і більш швидкому зростанню, тоді як тренажери можуть стати відмінним способом закріплення отриманого результату.
4
Використовуйте бігові доріжки і велотренажери для того, щоб домогтися максимального ефекту в момент скидання жирової маси. У поєднанні з вправами на витривалість, бігові доріжки і велотренажери дають дуже хороший результат.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ruX2kbqI3TI
Корисна порада
У випадку, якщо це можливо, використовуйте послуги тренера, коли ви займаєтеся в залі перший час.