Як перевести телефон у тональний режим. Тональний режим телефону.

Дуже часто, зателефонувавши в службу підтримки або на гарячу лінію, ми чуємо важливий механічний голос, що пропонує перевести телефон у тональний режим. А як це зробити, механічний голос нам не пояснює.
Вам знадобиться
  • Телефонний апарат, інструкція по включенню тонального режиму.
Інструкція
1
Визначте, в якому режимі працює ваш апарат, тональном або імпульсному. Для цього прислухайтеся, які звуки видає ваш телефон при наборі номера. Якщо після натискання цифри чутися клацання, значить, режим імпульсний, а якщо короткі тонові сигнали - то тоновий.
2
Визначивши режим роботи апарату, переведіть телефон з імпульсного режиму в тональний одним з трьох нижчевикладених способів.
3
Натисніть на своєму телефонному апараті кнопку «*» - це найпростіший спосіб переказу апарату в тональний режим, за умови, що ваш телефон переводиться саме таким способом.
4
Знайдіть на своєму телефоні кнопки «Р» і «Т», вони можуть бути збоку апарату, або знизу. Якщо є такі кнопки, значить, телефон переводиться в тональний режим з їх допомогою. Натисніть кнопку «Т» щоб перейти в потрібний режим.
5
Якщо обидва способи щодо вашого телефону опиняться недійсними, зверніться до інструкції, прикладеної до апарату. Деякі моделі апаратів переводяться в тональний режим зовсім іншими клавішами.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=slqFm8lRMZg
Зверніть увагу
Якщо ви не впевнені в правильності набираемой комбінації для перекладу телефону у тоновий режим, скористайтеся інструкцією, в іншому випадку ви необережними діями можете включити зовсім інші функції або привести телефонний апарат в непридатність.
Корисна порада
Можливо, ваш телефон спочатку працює в тональному режимі, і вам не варто витрачати час на пошук комбінацій, просто прислухайтеся до звуків, видаваним телефоном при наборі номера.