Як перезавантажити телефон.

З кожним з нас в житті хоч раз відбувалися такі ситуації, коли телефон переставав реагувати на всі кнопки відразу, «зависав». А що ж робити, якщо саме в цей момент ви очікуєте важливого дзвінка або самі повинні зателефонувати? Вихід один - перезавантажити телефон , причому постаратися робити це якомога делікатніше, щоб зберегти всі дані на карті пам'яті.
Вам знадобиться
  • Телефон, комп'ютер, доступ в інтернет.
Інструкція
1
Набираєте в пошуковій програмі запитання «Як перезавантажити телефон ». Для отримання більш точного і потрібної відповіді до питання додаєте марку вашого телефон а, так як для кожної моделі існує своя комбінація кнопок, яка веде до перезавантаження із збереженням всіх даних.
2
З усього безлічі запропонованих відповідей вибираєте той матеріал, який стосується моделі вашого телефон а. Будьте уважні з форумами - деякі користувачі викладають в інтернет матеріал, далекий від дійсності і не випробуваний ними на практиці. Краще звернутися до офіційних сторінках допомоги сайтів виробників телефон ів.
3
Проводьте рекомендовані дії згідно керівництву по перезавантаженні телефон а потрібної моделі та серії.
Зверніть увагу
Телефони моделі Alcatel One Touch 300 - 303 не мають функцію перезавантаження взагалі. А апарати Alcatel 535 і 735 при перезавантаженні кнопками ### 847 # [Ok] загубиться вся інформація від виробника, яку можливо буде відновити тільки в сервісному центрі.
Корисна порада
Перш ніж постаратися перезавантажити телефон повним відключенням і ізвлеканія флешки, пошукайте інформацію на сайтах, інакше можете стерти всю інформацію з телефонної книжки і самого телефону.