Як підключати точку доступу.

Для того, щоб робота в мережі носила більш збалансований і надійний характер, необхідно підключити точку доступу. Підключення до мережі Wi-Fi вимагає якраз точки доступу. Справитися з цією проблемою можна дуже швидко, маючи кілька хвилин вільного часу.
Вам знадобиться
  • ADSL-модем, комп'ютер
Інструкція
1
Поверніть для початку ADSL-модем в настройки за замовчуванням, це допоможе вам використовувати IP-адресу модему. Це стане першим кроком для підключення точки доступу.
2
Зверніть увагу на інструкцію, прикладену до модему, і знайдіть всі про налаштування. Підключіть модем до мережевої карти вашого комп'ютера.
3
Обов'язково налаштуйте мережеву карту таким чином, щоб надходила автоматична інформація IP-адреси.
4
Відкрийте браузер найбільш бажаний для вас і введіть адресу модему. Введіть в віконці, що з'явилося пароль, ім'я користувача. Шукайте ці дані в прикладеної інструкції до модему. Підключення точки доступу ґрунтується на введених вами параметрах, так що постарайтеся не помилитися.
5
Налаштуйте підключення модему інтернету, ввівши параметри VPI і VCI, вказавши протокол підключення. Обов'язково збережіть виконані налаштування.
6
Перевірте адаптер Wi-Fi і перезавантажте модем.
7
Увімкніть комп'ютер, знову зайдіть в налаштування модему і перевірте, чи проведено настройка автоматичного отримання IP-адреси. Перевірте ще раз всі налаштування, порівняйте отримані адреси при настройках модему та підключення до Інтернету (шлюз, адреса IP). Зайдіть на який-небудь сайт з метою перевірки ефективності роботи. Ваша точка доступу налаштована.
Зверніть увагу
Перевірте роботу комп'ютера, можливості підключення. Обов'язково зберігайте настройки, проведені вами, інакше вам належить копітка робота по проведенню вторинної настройки.
Корисна порада
Використовуйте інструкцію з підключення модему, так як зазвичай у певного виду модему є свої характерні відмінності і їх слід враховувати при роботі.
Все більше людей воліють комп'ютерам ноутбуки. Навіщо обмежуватися одним кріслом перед монітором, коли можна користуватися ноутбуком по всій квартирі, та ще й брати його з собою в дорогу? Але як же бути з інтернет з'єднанням? Погодьтеся, що користуватися такою мобільністю і «прив'язувати» ноутбук проводом одночасно не завжди зручно і розумно. Для цього існують WiFi мережі.
Вам знадобиться
  • Кілька комп'ютерів/ноутбуків
  • WiFi роутер
Інструкція
1
Вибір роутера.Для домашніх цілей підійде будь-який бюджетний варіант роутера. Головна їхня відмінність - порт для вхідного інтернет з'єднання. Це може бути або ADSL або LAN порт. Визначити їх легко: ADSL являє собою телефонний кабель, тобто без роутера для підключення інтернету використовується ADSL модем. Тоді як LAN порт - ні що інше, як звичайний роз'єм мережевого кабелю RJ 45.
2
Підключення роутера. Розглянемо приклад на роутере c LAN портом. Інтернет кабель вставте в роз'єм Internet або WLAN, залежно від фірми і моделі роутера. Підключіть роутер до комп'ютера або ноутбука наступним чином: один кінець мережевого кабелю вставте в будь LAN порт роутера, а другий - в мережевий роз'єм на комп'ютері. Далі виконайте всі кроки, зазначені в інструкції до вашого роутеру.
3
Налаштування WiFi точки на прикладі інтернету Білайн.Т.к. неможливо описати точну інструкцію для всіх типів роутерів, запам'ятайте загальні рекомендації: 1. Точка доступу у вашому інтернет-з'єднання повинні бути tp.corbina.net або tp.internet.beeline.ru.2. Роутер обов'язково захистити паролем, в іншому випадку до вашої WiFi точці зможе підключитися будь желающій.3. Варіант шифрування краще вибирати WPA або WPA2. На сьогоднішній день - це одні з кращих систем захисту.
Корисна порада
Уважно поставтеся до вибору роутера відповідно до стандартів, підтримуваними вашим ноутбуком.