Як відключити модем.

Частіше виникає питання, як підключити модем , але іноді бувають ситуації, коли необхідно тимчасово відключити апарат, наприклад, якщо потрібно підвищити швидкість роботи мережі на іншому персональному комп'ютері або обмежити використання пристрою.
Інструкція
1
Спосіб відключення залежить в основному від виду модем а, наприклад, usb- модем досить просто вийняти з usb-порту комп'ютера.
2
Якщо ви користуєтеся мережею wi-fi через ноутбук, потрібно перевести важіль перемикання стану приймаючої сигнал антени вбудованого модем а у вимкнений стан, це автоматично перерве сигнал. Повернувши перемикач в колишній стан, ви повернете працездатність мережі.
3
Якщо мова йде про ADSL- модем е, можна просто вимкнути живлення адаптера або вийняти кабель ADSL з модем а, і те й інше перерве передачу сигналу. До того ж цей спосіб допомагає перезавантажити пристрій в разі потреби. Не варто забувати і про перемикач стану на корпусі самого модем а, яким можна користуватися для оперативного відключення пристрою без збою налаштувань.
4
Роутер wi-fi можна відключити схожим способом розірвавши з'єднання або відключивши харчування, крім того можна скористатися управлінням модем ом через Диспетчер пристроїв, в який можна увійти прямо з робочого столу, якшо 2 рази по значку з'єднання в рядку стану.
5
Якщо жоден з перерахованих методів не спрацьовує, швидше за все, були збиті настройки пристрою і вам доведеться перевстановити драйвери, перш ніж воно почне нормально працювати. Для цього потрібно скористатися завантажувальним диском, який додавався до модем у, або запросити фахівця з сервісного центру. Після правильного налаштування модем а ви легко зможете відключити або підключити його перерахованими вище способами.
Необхідність відключити інтернет від МГТС може виникнути після зміни провайдера. Для цього слід звернутися в службу підтримки і повідомити про своє бажання розірвати договір, а також від'єднати ADSL-обладнання.
Інструкція
1
Перш ніж повністю відмовлятися від провайдерських послуг МГТС після зміни провайдера, розгляньте варіант переходу на один із тарифів серії «Інтернет-Лайт». Після переходу на будь-який з таких тарифів сама абонентська плата впаде більш ніж у п'ять разів, а додатково до неї доведеться оплачувати ті дні, в які хоча б ненадовго був включений модем. Такий канал можна використовувати в якості резервного: якщо ваш новий провайдер буде зрідка працювати з перебоями, то в дні, коли це відбувається, можна включати ADSL-модем, підключений до МГТС. Не забувайте вимикати модем, як тільки новий провайдер відновить роботу.
2
Якщо ви все ж вирішили відключити інтернет від МГТС повністю, зателефонуйте по міському телефону (495) 636-06-36. Повідомте оператору, що ви вирішили розірвати договір, назвіть свої паспортні дані і дочекайтеся повідомлення про те, що послуга вам більш не надається. Переконайтеся, що це дійсно так.
3
Вимкніть від телефонної мережі спліттер і модем. Підключіть телефонні апарати до лінії безпосередньо. Дотримуйтесь при цьому правила безпеки, оскільки при вхідному дзвінку в лінії з'являється висока напруга. Приберіть всі кабелі, які були прокладені від модему до комп'ютерів. У разі якщо модем є власністю МГТС і орендується вами, здайте його (для цього до вас може приїхати телефонний майстер). Модем, що є вашою власністю, при бажанні продайте. Якщо була підключена всього одна машина, і клієнт PPPoE знаходився прямо на ній, видаліть його.
4
У поточному місяці вам, можливо, буде виставлений рахунок на користування інтернет ом МГТС в повному обсязі. Дочекайтеся квитанції за наступний місяць - в ній відповідний пункт повинен бути відсутній. Якщо ж він є все одно, зателефонуйте за вказаним вище номером і повідомте, що абонентську плату за інтернет у вас продовжують вимагати помилково.