Як підключити usb до пк.

Значна кількість периферійних пристроїв, що підключаються по протоколу USB, змушує багатьох користувачів шукати шляхи розширення функціональності свого комп'ютера шляхом збільшення числа USB-портів. Найбільш зручний (і найдешевший) спосіб - це підключення USB-планки, що додає потрібні порти з задньої частини системного блоку.
Інструкція
1
Як і завжди в подібних випадках, вам знадобиться доступ всередину системного блоку. Відключіть його від мережі, відкрутіть блокуючі болти (або отстегните засувки) і зніміть його кришку (або, якщо є можливість, тільки ліву стінку, якщо дивитися на корпус попереду).
2
Вставте планку з внутрішньої сторони корпуса таким чином, щоб порти USB виглядали з однієї з призначених для монтажу плат розширення щілин. Закріпіть планку гвинтом або засувкою (в залежності від особливостей вашого корпусу).
3
Провід з роз'ємом (їх може бути два або більше) підключіть до дев'яти-(або десяти-) штирьковим коннекторам материнської плати, позначеним як USB (для уточнення їх розташування звіртеся з керівництвом до плати).
4
Зберіть комп'ютер, увімкніть його та переконайтеся в працездатності нових USB-портів.