Як харчуватися для збільшення маси. Як збільшити вагу тіла.

Повні жінки часто незадоволені своєю фігурою і хочуть схуднути, а худі, навпаки, мріють поправитися. І зазвичай останнє зробити важче. Перед тим як почати відповідну дієту, яка допоможе збільшити вагу, необхідно провести медичне обстеження, оскільки причиною худорлявості можуть бути захворювання.
Інструкція
1
Чим раніше вдасться це визначити, тим швидше ви від цього позбавитеся. І тільки лікар вирішує, чи можна застосовувати ту чи іншу дієту. Дівчаткам, які в період статевого дозрівання іноді дуже швидко ростуть і бувають худими, рекомендуються прогулянки на свіжому повітрі. Це добре діє і на жінок, які ніяк не можуть додати у вазі. Навіть сама зміна навколишнього оточення іноді надає благотворну дію. Тим, хто не може жити в селі або на дачі, корисно спробувати наступний раціон харчування. Стимулюйте апетит. Перед прийомом їжі пийте овочеві або фруктові соки. Харчування має бути білково-вуглеводним. Більше їжте м'яса, рибу і особливо яйця. Щодня їжте сир, тільки не знежирений, пийте жирне молоко, кефір і ряжанку. Більше пийте протеїнових коктейлів.
2
Необхідно їсти п'ять разів на день в певний час, повільно пережовуючи їжу. І вибирати якомога більш калорійну їжу. Вставайте на півгодини раніше, щоб спокійно поснідати. Під час їжі намагайтеся не читати і не слухати радіо. Після їжі необхідно поспати. Перед вечерею зробите годинну прогулянку. Потім щільно поїжте і через годину лягайте спати. Ні в якому разі не вживайте алкоголь, міцний чай і каву.
3
Спати необхідно від восьми до десяти годин щодня. Посилене харчування - це, звичайно, справа хороша. Але ж ніхто ж не хоче, щоб погладшав тільки живіт. Тому, щоб калорії рівномірно розподілялися по всьому організму, необхідна фізична активність. Розвивайте м'язи рук і ніг: дуже добре діють жими з гантелями, віджимання, вправи зі штангою, різні махи і випади, а плавання і велосипед відмінно доповнять заняття в тренажерному залі.