Як перепрошити телефон.

Найчастіше для коректної роботи стільникового телефону потрібно всього лише грамотно перепрошити його, і для цього зовсім не обов'язково викладати енну суму грошей в сервісний центр. Досить провести кілька нескладних маніпуляцій - і телефон знову в робочому стані.
Вам знадобиться
  • Програми прошивки для телефону або смартфона, Crack для Phoenix 2.5a (230 kb), Phoenix 2004 (67.4 МБ), Diego_3_06 (35 МБ) і драйвера для кабелю.
Інструкція
1
Починаємо установку програм в наступному порядку: Diego_3_06.msi, потім просто запускаємо (без установки) Crack.exe і ставимо Phoenix 2004. Отримуємо повідомлення від системи про те, що сталася помилка і тоді маємо обидва вікна (з помилкою і Crack.exe - установка) і клікаємо на Retry, одночасно встановлюючи наш Crack.exe. Якщо програма зажадає заміну всіх файлів, погоджуємося з нею. Намагаємося провести установку оперативно, щоб не допустити повторення помилки. Не звертаємо уваги на різні вікна з попередженнями!
2
Установка закінчена, і з'являється два повідомлення - Add Phoenix icon to Desktop (відзначаємо галочкою), а Open the log не записуємо! Потім перезавантажуємо наш комп'ютер, клікнувши на Finish.
3
Після того як перезавантажили ПК, запускайте Phoenix і відразу ж згортайте його віконце. Згорнули? Тепер починаємо встановлювати phoenix.exe. Встановили? Добре. Тепер комп'ютер пропонує перезавантаження, але погоджуватися не слід.
4
Тепер встановимо драйвер кабелю для вашого телефону . Далі слід скопіювати файли з розширенням .adl в папку, куди був встановлений Phoenix. Знайти такі потрібно на диску С: в програмних файлах. Програма для перепрошивки готова. Слід пам'ятати, що працює вона лише до першого перезавантаження.
5
Далі запускайте Phoenix. Клікайте на Файл => Сполуки, і далі на Add. З'явиться вікно, вибираємо Manual, потім Next, потім USB і клік на Finish.
6
Тепер залишилося під'єднати наш телефон до комп'ютера (за допомогою кабелю) і чекати, поки РС виявить телефон і встановить драйвера. Потім заходимо в Phoenix і клік на File => Scan Product (Ctrl + R).
7
Отже, безпосередньо перепрошивка. Розпакуємо перепрошивку, яку ми скачали рані та натискаємо в Phoenix вгорі Flashing => SW Update (Прошивання, Оновити ПО), потім у вікні клік на Image file - Файл прошивки (* .C0R) і вибираємо PPM File - Мовний пакет (*. vXX, - XX номер пакета.). Потім натискайте на Start. Коли з'явиться повідомлення Test mode, що не отсоединяя апарат від РС, потрібно його включити і закрити повідомлення Test mode.
8
Знову перезавантаження, і, нарешті, повідомлення про те, що перепрошивка пройшла успішно. Тепер наш стільниковий можна сміливо перезавантажувати і форматувати.
Зверніть увагу
Майте на увазі, що після перепрошивки ви вже не зможете повернутися до колишньої версії, так як її номер при заміні можна тільки підвищити, але не навпаки. Стара прошивка просто-напросто «уб'є» апарат, і тоді доведеться нести його в ремонт ... Крім того, не факт, що перепрошитий телефон працюватиме без «люків».
Корисна порада
Для початку варто видалити з комп'ютера програму PC Suite (якщо вона була встановлена раніше). Потім знайти і завантажити наступні програми, які нам будуть потрібні для работи.Перед тим як починати перепрошивку, не забудьте видалити карту пам'яті з апарату, а сам телефон відформатувати. Акумулятор телефону має бути повністю заряджений. До речі, якщо на РС працює заставка, то її теж краще тимчасово відключити. І, нарешті, відключіть дефрагментатори ОП і т.п.
Для перепрошивки телефону HTC Sensation використовується спеціальний пакет додатків для розробників Android SDK Tools. Прошивка здійснюється в сервісному режимі телефону через звичайний кабель USB, який йшов в одному комплекті з пристроєм при покупці.
Вам знадобиться
  • - файл прошивки;
  • - Android SDK Tools;
  • - HTC Sync.
Інструкція
1
Перед перепрошивкой завантажте останню версію програмного забезпечення, доступного для HTC Sensation. Для завантаження ви можете скористатися ресурсами, присвяченими роботі з програмним забезпеченням для даного телефону. Скачавши відповідний архів з прошивкою, розпакуйте його, скориставшись програмою-архіватором, в окрему папку на комп'ютері.
2
Скачайте Android SDK з офіційного сайту Android. Проведіть установку отриманого пакета програм за допомогою інсталятора. Якщо на вашому комп'ютері не встановлена програма HTC Sync, зробіть її установку, т.к. разом з нею поставляється пакет всіх необхідних драйверів для перепрошивки.
3
Переведіть телефон у режим Fastboot. Для цього вимкніть ваш HTC, а потім вийміть акумуляторну батарею і знову вставте її в апарат. Увімкніть смартфон, одночасно затиснувши кнопку включення і бічну клавішу зменшення гучності. Дочекайтеся появи меню вибору параметрів завантаження. Серед запропонованих опцій виберіть Fastboot за допомогою кнопок гучності. Підтвердіть свій вибір, натиснувши на верхню кнопку живлення.
4
Підключіть смартфон до комп'ютера і дочекайтеся розпакування потрібних драйверів. Запустіть програму adb.exe, яку ви зможете знайти в папці з програмою для управління Android («Пуск» - «Комп'ютер» - «Локальний диск C:» - Program Files - Android - SDK - WindowsPlatform - Tools - ADB). Запуск adb.exe необхідно виробляти, натиснувши на праву клавішу миші на файлі і вибравши пункт «Запустити в командному рядку».
5
Введіть запит fastboot oem get_identifier_token і натисніть Enter. Скопіюйте отриманий в результаті операції ключ на офіційному сайті HTC в розділі розблокування пристрою, для доступу до якого буде потрібно пройти процедуру реєстрації, заповнивши необхідні поля. Після переходу до Step 10 вставте скопійований код з командного рядка у відповідний розділ і натисніть Submit.
6
На ваш телефон прийде код розблокування в форматі unlock_code.bin. Скачайте даний файл і помістіть його в ту ж директорію, де розташований adb.exe. У командному рядку введіть fastboot flash unlocktoken unlock_code.bin. Якщо операція була проведена вірно, ви побачите відповідне повідомлення на екрані вашого апарату. Виберіть Yes.
7
Далі введіть запити: fastboot flash recovery recovery.imgfastboot flash system system.imgfastboot flash boot boot.imgfastboot flash userdata data.imgfastboot rebootПосле введення даних команд апарат буде перезавантажений, і нова прошивка буде встановлена на пристрій.
Зверніть увагу
Рекомендується встановлювати і завантажувати тільки офіційні файли прошивок, щоб уникнути можливого виникнення труднощів у використанні або обслуговуванні телефону надалі.
Корисна порада
Перед перепрошивкой збережете всі ваші дані на комп'ютері, тому що в процесі установки нового ПЗ вони будуть загублені. Зберегти важливі дані допоможе програма HTC Sync.