Як почати свій бізнес у себе в місті.

При відкритті своєї справи вирішальну роль грає інформація. Інформація про цільову аудиторію, інформація про більш низькі ціни, про конкурентів, про більш ефективних методах реклами і просування - все це найпростіше з'ясувати у своєму місті . Саме ґрунтуючись на цьому можна сміливо заявити, що найбільш резонним і результативним буде відкриття бізнесу саме у себе в місті .
Вам знадобиться
  • - Комп'ютер
  • - Інтернет
  • - Стартовий капітал
Інструкція
1
Перш за все, зберіть інформацію про наявні товари і послуги. Ваша мета - знайти "дірки", те, чого не вистачає, причому необов'язково в усьому місті , можливо, чогось не вистачає саме в одному районі, і його жителям необхідно їздити за товарами або послугами цього виду в інший район.
2
По виконанню попереднього кроку виявите конкурентів, їх слабкі і сильні місця. Не варто їх недооцінювати, проведіть максимально об'єктивний аналіз. Ви повинні знати про них все, незайвим буде провести сеанс "таємного покупця" на предмет з'ясування прогалин у сервісі.
3
Використовуйте соціальні мережі і знайомих, щоб сформувати саме той продукт, який завоює споживача, незалежно, чи є він товаром або послугою. Створіть групу, присвячену вашому бізнесу, і відстежуйте зворотний зв'язок. Будьте максимально уважним і ввічливим з вашими потенційними клієнтами. Сприяйте відкритого діалогу та вільному обміну думками.
4
Визначтеся з найбільш вигідним місцем для оренди, орієнтуючись за такими параметрами: ціна-якість-прохідність. Стартуйте з невеликої акції і великої рекламної компанії.
Корисна порада
Залучайте знайомих і друзів до того, щоб рекомендувати ваш бізнес - в російському бізнесі найбільшу віддачу має саме рекомендація.