Як відправити повідомлення на номер.

Якщо людина знаходиться на важливій нараді, і дзвінки, зрозуміло, не прийме, то потрібно відправити повідомлення на його номер телефону. Також це допомагає зберегти в телефоні найбільш важливу інформацію - таку, як коди, паролі, реквізити, які можуть знадобитися в будь-який момент часу.
Вам знадобиться
  • Мобільний телефон.
Інструкція
1
Відкрийте меню в своєму стільниковому телефоні і знайдіть вкладку «Повідомлення».
2
Виберете з представленого списку операцій «Написати нове повідомлення».
3
У вікні створіть повідомлення, використовуючи графіку, звук і відео, або ж просто друкований текст.
4
В поле «Одержувач» впишіть номер того, хто має отримати ваш лист. Або ж ви можете вибрати абонента, використовуючи контактну книгу.
5
Натисніть «ок» і дочекайтеся відповідного листа про те, що ваше повідомлення було успішно доставлено або ж тимчасово відкладено.
6
Якщо повідомлення не може тимчасово відправитися, збережіть його в «Чернетки», використовуючи клавішу вибору на телефоні і завершивши операцію натисканням «ок».
Зверніть увагу
При видаленні символів використовуйте клавішу «с», а не червону кнопку в телефоні, інакше ви видалите повністю повідомлення і вийдіть з меню. Також уважно вписуйте номер абонента, щоб не допустити помилку при відправці.
Корисна порада
Щоб швидше відправити повідомлення на номер абонента, відкрийте контактну книгу і виберете із списку людини. Вибравши «функції», відзначте «написати повідомлення». Номер абонента відразу з'явиться в рядку одержувача і вам не доведеться згадувати номер телефону.