Як зробити авторан. Як прописати авторан на диск і зробити іконку.

Якщо вам знадобилося створити файл автозавантаження для диска або для будь-яких інших цілей, необов'язково вдаватися до допомоги спеціалізованих програм. Найпростіший файл автозапуску можна зробити в текстовому редакторі без використання додаткових знань. Файл автозапуску (Autorun.inf) - використовується системою Windows для автоматичного запуску будь-якого додатку.
Вам знадобиться
  • Будь текстовий редактор.
Інструкція
1
Все файли Autorun.inf, які існують на даний момент можна зробити в одному єдиному текстовому редакторі. Якщо у вас немає таких на комп'ютері, то ви сильно помиляєтеся. У стандартний комплект операційної системи входять два найпростіших текстових редактора: «Блокнот» (Notepad) і WordPad. Для початку необхідно створити порожній текстовий файл і зберегти його під назвою Autorun.inf. У тілі цього файлу можна прописати ось такі рядки: [AutoRun] icon = fon.icoopen = Fon_start.exe
2
Давайте розберемо значення цих рядків. У файлі зазначено, що при його запуску, необхідно відкрити файл під ім'ям Fon_start.exe. При цьому, буде відображена іконка з цієї ж папки з ім'ям fon.ico.
3
Якщо в рядку open прописати замість файлу exe html-сторінку, то зазначена сторінка відкриється не браузером, який встановлений у вас в системі за умовчанням, а браузером Internet Explorer (open = Fon_start.exe Index.html).
4
Як ви вже зрозуміли, в файлі Autorun.inf можна вказати будь-який шлях до виконуваного файлу. Приміром, можна вказати файл, який знаходиться в глибині каталогів диска або навіть на веб-сервері (open = compact \ tipe \ Fon_start.exe).
5
Також файл Autorun.inf зможе заробити на вашому жорсткому диску. Пропишіть в ньому тільки строчку для запуску іконки диска, і ви назавжди забудете про нудною стандартної іконці диска у вашій системі. Якщо вам потрібно створити більш професійний файл запуску, наприклад, з графічним інтерфейсом, скористайтеся програмою Auto Play Menu.