Як зшити костюм ніндзя.

Збираючись на свято, діти хочуть бути схожими на своїх улюблених героїв з мультфільмів. Найчастіше зайчики і білочки вже нікого не влаштовують, дітям хочеться постати в образі ніндзя або людини-павука. Зовсім не обов'язково шукати в магазинах карнавальний костюм, який напевно дорого коштує, а можна зшити будинку самому.
Вам знадобиться
  • Атласна тканина зеленого і червоного кольору, липучка, ножиці, нитка, голка, сантиметрова стрічка, поролон, зелена щільна тканина для панцира, гумка, альбомний аркуш, олівець.
Інструкція
1
Першим ділом, виберіть викрійку анораки з капюшоном і дотримуйтесь інструкцій по виконанню. Для шиття використовуйте зелену тканину і кілька смужок атласною червоної тканини для фіксації анораки.
2
Сшейте прямі брюки із зеленої тканини, вставивши на місце пояса гумку.
3
З паперу виріжте шаблон маски і перенесіть його на червону тканину. Виріжте маску і закріпіть її липучкою до каптура.
4
Виконайте шаблон п'ятикутник з трапеціями і нанесіть на зелену тканину. Залиште трохи місця по краях.
5
Наповніть прямокутник кс трапеціями поролоном, щоб він тримав форму, і пришити 2 лямки, за допомогою яких він буде вдягатися на тіло.
6
На лямки з передньої сторони пришийте прямокутник, що складається з двох однакових деталей і набитий так же поролоном.
7
З залишилася тканини можете зробити пояс або короткий плащ.
Зверніть увагу
Щоб поролон НЕ відкріпив, використовуйте суперклей або пришийте підкладкову тканину. Зробіть лямки на зав'язках, щоб можна було надягати панцир вільніше, і потім самостійно підбирати для себе висоту лямок.
Корисна порада
Костюм черепашки Ніндзя виглядатиме ще яскравіше, якщо зробити панцир зі шкіри. Якщо прибрати панцир, вийде звичайний ніндзя, якому достатньо ще взяти з собою зброю і образ буде повним.