Як брати акорди на гітарі.

Добре грати на гітарі і стати, якщо не професіоналом, то професійним любителем, як мінімум, хочуть багато. Навчитися брати акорди на гітарі і отримувати з цього інструменту приємні вуху звуки можна самостійно без сторонньої допомоги.
Вам знадобиться
  • Шестиструнна гітара.
Інструкція
1
Відробіть постановку лівої руки. Для цього на першій струні встановіть в наступному порядку одночасно всі пальці: на I лад - вказівний, на II - середній, на III - безіменний, на IV - мізинець. Чи не притискайте струни великим пальцем, помістіть його навпроти вказівного під грифом і упріться останньої фалангою в середину тильної сторони грифа.
2
Зробіть вправу на першій струні. Притисніть на I ладу струну вказівним, потім середнім пальцем на II ладу, безіменним - на III, мізинцем - на IV. Повторіть ті ж дії, але в зворотному порядку.
3
Відробіть постановку правої руки. Розташуйте кисть руки таким чином, щоб вона вільно звисала над струнами. Двома пальцями, великим і вказівним візьміть першу струну і поряд з вказівним розташуйте середній і безіменний пальці. Всі чотири пальця повинні стояти на одній струні. Зробіть цю вправу на всіх струнах.
4
Вивчіть і запам'ятайте основні акорди, а також їх назви, навчитеся їх переставляти. Слідкуйте за тим, щоб струни були добре затиснуті і не зачіпайте їх іншими пальцями. Затискайте струни безпосередньо за ладом, а пальці не розгинайте і тримайте напівкруглими.
Зверніть увагу
Не слід починати навчання зі складних композицій. Такий підхід в ста зі ста відсотків випадків призводить до невдачі. Спочатку необхідно як слід відпрацювати прості твори, після чого поступово слід переходити до складніших речей.
Корисна порада
Для того щоб гітара добре звучала, акорди необхідно встановлювати правильно, чітко і швидко.