Як закріпити панель.

Більшість користувачів персонального комп'ютера користуються операційними системами від Microsoft. Існують різні актуальні на сьогоднішній день «операційки» від Windows XP до Windows 7. Основним елементом даних операційних систем є панель задач. Панель можна переміщати по чотирьох краях екрану. Для того щоб уникнути випадкового переміщення, можна закріпити цю панель .
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, операційна система Windows, базові комплектуючі.
Інструкція
1
Запустіть операційну систему в звичайному режимі. Також її можна запустити і в безпечному режимі, але тоді не гарантується збереження всіх змін.
2
Дочекайтеся того, щоб комп'ютер запустив всі програми в автозапуску. Це забезпечить вам безперебійну роботу операційної системи при змінах.
3
Наведіть курсор на довільну область панелі задач. Необхідно наводити на не зайняту програмою або ярликом область. В іншому разі, не буде необхідної пункту контекстного меню.
4
Натисніть правою кнопкою миші на даній області. Відобразиться контекстне меню, в якому одним із пунктів буде «Закріпити панель задач».
5
Виділіть «Закріпити панель задач» і натисніть лівою кнопкою миші.
Зверніть увагу
Обов'язково закріплюйте панель після переміщення, в іншому випадку її можна буде випадково змістити.
Корисна порада
Перевірте, чи все зроблено коректно, спробувавши перетягнути панель задач. Для цього натисніть на вільній області панелі лівої кнопкою миші і, утримуючи її натиснутою, переведіть до іншого краю робочої області екрану. Якщо все коректно, панель залишиться на своєму місці.