Як знайти картину.

Вже не одне століття люди розміщують в інтер'єри своїх осель картини. Правильно підібраний об'єкт може доповнити оформлення кімнати, внести в нього завершеність. Також картини є одним з найвідоміших предметів колекціонування та викликають найвищий інтерес у любителів мистецтва. Щоб знайти підходящу картину , можна скористатися можливостями, які пропонує нам Глобальна мережа.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер, базова комплектація, доступ до всесвітньої мережі інтернет.
Інструкція
1
Увімкніть комп'ютер і запустіть інтернет-браузер.
2
В будь-якій пошуковій системі введіть запит «Купити картину » або «Покупка картини». Пошуковик видасть вам безліч посилань на різноманітні інтернет-магазини, галереї та інші сайти відповідної тематики. Також можна зайти на один з Інтернет-аукціонів, де є можливість купити представлений лот за зниженою ціною.
3
Пройдіть по одній з посилань. Як правило, на тематичних сайтах картини поділені по певних категоріях: «Жанри», «Стилі та напрямки», «Художники». Таким чином, ви можете відразу придбати твір улюбленого живописця або підібрати картину , наприклад, в розділі «Пейзажі».
4
Оберіть бажану категорію і уважно вивчіть її зміст.
5
Виберіть картину до душі і натисніть кнопку "Купити".
6
Заповніть форму замовлення і чекайте, поки з вами зв'яжеться представник сайту.
Зверніть увагу
Для маленьких приміщень абсолютно не підходять картини великого розміру. Тут діє таке правило: діагональ картини повинна бути два рази менше відстані між картиною і глядачем.
Корисна порада
Жанр і стиль картини повинен відповідати функціональному призначенню кімнати (наприклад, натюрморт найкраще розмістити в кухні або їдальні). Картина обов'язково повинна поєднуватися із загальним стилем приміщення.
Красива, стильна, цікава картина не тільки перетворює навколишній простір, але і красномовно говорить про тонкий смак свого власника. Але як бути, якщо раніше ви не мали справу з купівлею картин та інших предметів мистецтва? Прості поради допоможуть вам не помилитися у своєму виборі.
Інструкція
1
Якщо ви прагнете купити картину , яка володіє художньою цінністю, звертайте увагу на авторів. На ступінь визнання і популярності художника вказують такі чинники, як кількість написаних робіт, участь у творчих об'єднаннях, регулярне проведення виставок. Особливо цінуються ті сучасні художники, чиї картини були придбані музеями.
2
Зверніть увагу на унікальність сюжету. Невигадливі пейзажі та натюрморти швидко набридають і не здатні надовго приковувати до себе увагу глядачів. Реалістичне мистецтво давно не в моді, оскільки красивий пейзаж можна відобразити і за допомогою фотоапарата. Сучасна авторська живопис схиляється в бік абстракцій, фантазій, нетривіальних трактувань.
3
Вибирайте картини, виконані з використанням довговічних, якісних матеріалів. Така картина збереже свої фарби на довгі роки. Уникайте робіт, виконаних на папері або картоні. Вугілля, олівці, крейда, акрилові фарби дуже чутливі до умов зберігання. Оптимальний варіант - живопис олією на ґрунтованому полотні. Зверху картина повинна бути покрита захисним лаком.
4
Не купуйте картину , не побачивши її наживо. Інтернет-магазини і друковані видання пропонують великий вибір живопису на будь-який смак, проте по фотографії складно скласти вірне уявлення про картину. Іноді ці роботи спеціально покращують за допомогою комп'ютерних програм.
5
Найбільш безпечно купувати картини на виставках, в художніх галереях або безпосередньо в майстерні самого художника. Уникайте стихійних ринків, оскільки пропонована на них живопис не відрізняється високою якістю.
Зверніть увагу
Купівля картини в майстерні художника обійдеться найдешевше, оскільки в галереях і салонах на кожну роботу робиться націнка.
Корисна порада
Якщо покупка картини для вас - занадто дороге задоволення, більш економічним варіантом буде придбання постера (фотографії) вподобаної роботи. Обзавестися світовим шедевром у себе вдома ви можете, замовивши художнику копію знаменитого полотна.