Як зробити рамку для фото у фотошопі. Як зробити самому шелкографі.

Сьогодні можливості комп'ютерної графіки не обмежені. За допомогою численних програмок фотографію можна змінити до невпізнання. Так, можна поміняти текстуру фону, «перефарбувати» в інший колір деталі, надати фотографіям шарм минулого. І вже зовсім не важко зробити рамку для фото. Це зможуть зробити і новачки.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма Фотошоп.
Інструкція
1
Спочатку необхідно визначитися з фотографією, яку ви хочете обрамити. Відкрити файл за допомогою команд "Файл" - "Відкрити як".
2
Далі потрібно створити новий канал, для цього вибираємо палітру "Канали" і, використовуючи швидку кнопку "Створити новий канал", створюємо його. Автоматично йому присвоєно ім'я "Альфа 1". Наше зображення стане повністю чорним. Не слід панікувати, фотографія нікуди не пропала!
3
Тепер за допомогою інструменту "Прямокутне виділення" створимо прямокутник на нашому чорному тлі. Слід зробити відступ від країв такої ширини, якою ви бачите майбутню рамку. Зараз ми, використовуючи команди "Виділення" - "Інвертувати виділення" (або в останніх версіях фотошопа ця команда називається "Інверсія"), виділяємо саму рамку. У подальшому, для прискорення процесу можете для цієї функції програми використовувати гарячі клавіші ++. Наступним кроком потрібно залити білим кольором майбутню рамку. Для цього використовуємо команди "Редагування" - "Залити" (Виконати заливку), в який з'явився віконці: "Вміст" - "Використовувати" - "Білий". Підтверджуємо дію кнопкою ОК. У нас повинен вийти чорний прямокутник у білій рамці. Видаляємо виділення: "Виділення" - "Прибрати виділення" (Скасувати виділення).
4
Тепер можна використовувати який-небудь фільтр. Наприклад, "Фільтр" - "Текстура" - "Вітраж". Можете експериментувати з налаштуваннями.
5
Повертаємося до палітри "Канали" і вибираємо канал RGB. Далі завантажуємо створену нами рамку. Вибираємо "Виділення" - "Завантажити виділення" (Завантажити виділення), далі "Редагування" - "Залити" (Виконати заливку) фоновим кольором. Милуйтеся результатом.
Для того, щоб надати будь-якої фотографії більш гідний і професійний вид, так би мовити, «облагородити» її і зробити максимально виразною, використовуються всілякі рамки.

Вставити рамку в уже готову фотографію можна за допомогою популярного графічного редактора Фотошоп (Photoshop). Для того, щоб зробити рамку в Фотошопі, існує безліч способів. Можна «намалювати» її вручну, користуючись інструментами та можливостями програми, а можна скачати готову рамку з інтернету і попросту вставити її в фотографію. Найпростіший спосіб створення рамки можна освоїти за лічені хвилини. Для цього відкриваємо в програмі фотографію, якщо потрібно, підганяємо її під потрібний нам розмір і вибираємо в меню «Фон» потрібний нам фоновий колір. Вибравши колір рамки, приступаємо до вибору її розміру (це можна зробити в меню «Зображення» - «Розмір полотна»). Вводимо цифрові позначення необхідних розмірів рамки і натискаємо ОК. Якщо цей спосіб здається вам надто простим, можна створити рамку методом накладання додаткових шарів на фотографію. Для того, щоб отримати рамку будь-якого ступеня складності, досить просто навчитися поводитися з фільтрами програми Фотошоп. Оскільки фільтрів в ній досить багато, різних рамок в результаті теж може вийти величезна кількість. Наприклад, відмінні рамки виходять в результаті застосування фільтра «Розбризкування», або ж фільтрів «Тримминг», «Скло», «Штрихи», «Спотворення» і т.д. Не менш вражаюче виглядає рамка для фотографії, отримана за допомогою використання фільтра «Аерограф». В цілому ж в мистецтві створення рамок немає нічого надскладного - необхідно просто витратити трохи часу на те, щоб розібратися в найширших можливостях програми Фотошоп. Проявіть творчість, пограйте з настройками фільтрів - і ви отримаєте величезну кількість найрізноманітніших рамок.