Як додати бібліотеку.

Операційна система Windows 7 порадувала користувачів новим компонентом - Бібліотеки. Вони являють собою місця управління файлами і документами. В бібліотеці перегляд файлів здійснюється як у звичайній папці. Тут також можна впорядковувати файли - по типу, даті і т.п. В бібліотеці може бути зібрано вміст різних папок. Крім стандартних бібліотек («Зображення», «Музика», «Документи», «Відео») можна створювати власні.
Вам знадобиться
  • Персональний комп'ютер з встановленою операційною системою Windows 7.
Інструкція
1
В меню виберете Комп'ютер.
2
Знайдіть на навігаційній панелі закладку Бібліотеки і відкрийте її.
3
На панелі інструментів натисніть Створити бібліотеку . Також можна натиснути у вільному місці вікна правою кнопкою миші і вибрати в контекстному меню Створити, а потім Бібліотека.
4
Дайте створеної бібліотеці нову назву. Для цього натисніть Бібліотеки в навігаційної панелі Провідника або Комп'ютера, знайдіть потрібну, клацніть по ній правою кнопкою миші. В контекстному меню виберіть Перейменувати бібліотеку , введіть нову назву і натисніть Enter.
Зверніть увагу
Об'єкти не зберігаються в бібліотеках. За допомогою бібліотеки можна тільки відстежити папки, які містять об'єкти, переглянути та впорядкувати їх. Приміром, у вас є музичні файли, розташовані на зовнішньому і жорсткому дисках. За допомогою бібліотеки «Музика» ви зможете організувати до них єдиний доступ.
Корисна порада
Є ще кілька способів створити нову бібліотеку. Один з них: виберіть папку, файли якої повинні розташовуватися в створеній вами бібліотеці. Натисніть на папці правою кнопкою миші. У контекстному меню виберіть Додати до бібліотеки, потім потрібно вибрати команду Створити бібліотеку.
Бібліотечні деталі в ArchiCAD є параметризованих складними елементами, створеними в самій системі або в додатках інших розробників, можуть використовуватися в проекті як елементи. При першому старті даної системи завантажується бібліотека ArchiCAD Library.
Вам знадобиться
  • - ArchiCAD.
Інструкція
1
Скопіюйте на свій комп'ютер необхідні бібліотеки для завантаження в АРХІКАД. Бібліотека розуміється як папка, що містить дані, які використовуються ArchiCAD: текстури, фонові зображення, бібліотечні елементи, дані специфікацій. Виконати завантаження бібліотеки ви можете як з локального, так і з мережевого диска, а також з FTP-сервера та веб-сторінок.
2
До того ж, в якості бібліотеки використовуйте архівні проекти «Архікад», з яких програма здатна зчитувати бібліотечні елементи, які там зберігаються. У роботі над проектом ви можете використовувати тільки ті бібліотечні елементи, текстури і специфікації, які є встановленими бібліотеками в даному проекті або завантажені індивідуально.
3
Виконайте установку бібліотек в ArchiCAD. Для цього перейдіть в меню «Файл», виберіть пункт «Менеджер бібліотек». У діалоговому вікні є чотири вкладки: «Локальна мережа», «Ftp-сайти», «Історія», «Веб-об'єкти». Перейдіть в закладку «Локальна мережа», щоб завантажити бібліотеку в ArchiCAD, яка знаходиться на локальному або мережевому диску. У правій частині вікна закладки відображається список завантажених бібліотек. Для установки бібліотеки виберіть її у вікні лівої частини, клацніть мишею по кнопці «Додати».
4
Перейдіть в другу закладку, щоб завантажити бібліотеку з FTP-сервера. Дана закладка відрізняється від попередньої елементами, які задають параметри підключення до сервера. Завантажити бібліотеку можна аналогічно попередньому кроці. Для завантаження GDL-об'єктів з веб-сторінок перейдіть в панель «Веб-об'єкти», додайте їх до ваших локальним бібліотекам.
5
Для їх перегляду двічі клацніть мишею по інструменти «Об'єкти», з'явиться діалогове вікно «Установки об'єктів». В діалозі міститься браузер деталей бібліотеки в верхній частині вікна, а також оглядач дерева системи в лівій. Виберіть потрібний варіант відображення.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=1E0uRe2o_8M