Як полюбити себе і підвищити самооцінку. Як розвинути в собі товариськість.

Дуже часто життєві колотнечі вибивають нас з колії. Ми засмучуємося, займаємося самокопанням, шукаємо причину невдач в собі. Іноді в цьому ми доходимо до стану, близького до самознищення.
Інструкція
1
Бачачи в собі причини всіх нещасть, ми принижуємо свою самооцінку , починаємо себе ненавидіти. Це вводить в депресію, вибратися з якої дуже складно. Чи можливо допомогти самому собі в подібній ситуації? По-перше, потрібно припинити звинувачувати себе у всіх гріхах! Ми не можемо нести відповідальність за всіх і вся, це фізично неможливо. Зрештою, є ще й частка випадку, який ми передбачити не в силах.
2
Постарайтеся адекватно проаналізувати свою поведінку і свої можливості. Ви зробили все так, як вважали за потрібне в той момент. Нічого вже не змінити, так що переживати з цього приводу нерозумно. Потрібно просто зробити певні висновки і йти далі.
3
Напишіть на листку паперу всі свої позитивні якості. Напевно знайдеться таке, в чому ви проявляєте себе набагато краще за інших. Краще тягнутися за достоїнствами, ніж грузнути в своїх недоліках.
4
Ніколи не порівнюйте себе з іншими. Це може привести до заздрості і пониженню своєї самооцінки. Краще порівнювати свої досягнення, щодо часу. Бачачи зростання, ви зрозумієте, що знаходитеся на правильному шляху.
5
Навчіться любити себе! Ви - індивідуальність. Періодично балуйте себе, хоча б в дрібницях.
6
Зверніть увагу на свою поставу. Розправте плечі, підніміть голову. Впевненість у своїх силах допомагатиме приймати вірні рішення.