Як визначити працездатність.

В даний час все частіше виникає питання про працездатність співробітника, а саме, який обсяг роботи без напруги може виконувати людина в певних умовах. Це питання цікавить як роботодавця, так і самого співробітника.
Вам знадобиться
  • Папір і ручка, або комп'ютер, посадова інструкція
Інструкція
1
Якщо ви роботодавець: Сформувати бриф - завдання на виконання типових задач співробітника (наприклад, розробки фірмового стилю для клієнта), зафіксувати час, з якого він приступить до його виконання, і кількість наявних ресурсів (наприклад, свій комп'ютер, повна інформація про клієнта та інше) .Якщо ви співробітник: запишіть ввечері кількість виконаних за робочий день завдань (згідно посадової інструкції) і ресурси, якими ви мали.
2
Якщо ви роботодавець: Потім слід відзначити термін здачі і порахувати час, витрачений на виконання. Оцінити підсумки роботи - повнота виконання, якість виконання і відповідність завданням. Запитайте про те, наскільки легко далося людині виконання бріфа.Еслі ви співробітник: напишіть навпроти кожного завдання кількість часу, витрачений на виконання, і ваш стан -усталость, легкість виконання та інше.
3
Якщо ви роботодавець: виходячи з отриманих результатів, можете визначити працездатність співробітника в хороших трудових условіях.Еслі ви співробітник: виходячи з отриманих результатів, ви можете визначити свою працездатність в хороших трудових умовах.
4
Якщо ви роботодавець: запропонуйте співробітнику виконання схожого з першим брифом завдання, але обмежте його в ресурсах, наприклад, в часі. Так ви зможете визначити рівень його підвищеної працездатності й навантаження, при якій вона падає і настає перевтома. Виходячи з цього можливо раціональне формування списку завдань з максимальною ефективністю їх виполненія.Еслі ви співробітник: постарайтеся виконати схожі з зафіксованими раніше завдання в умовах обмежених ресурсів, наприклад в два рази швидше, так ви зможете визначити свою межу з фізичної та психологічної працездатності і виробити оптимальний темп роботи для досягнення позитивних результатів в роботі.
Корисна порада
перевірка працездатності, працездатність людини, фізична працездатність, підвищена працездатність, преутомленіе