Як зробити саморобну вазу.

Облаштування свого домашнього «гніздечка» - справа досить клопітка. Адже потрібно і меблі підходящу підібрати, і ремонт зробити, і про прикраси подбати. Розвішані по стінах фотографії - це, звичайно, красиво, але вже дуже традиційно і навіть банально. До вибору прикрас для кімнати потрібно підходити креативно. Якщо хочете прикрасити свій будинок чимось таким, чого ні в кого з ваших знайомих немає, зробіть річ своїми руками. Нехай цією річчю буде ваза для квітів.
Вам знадобиться
  • - Основа для вази. Згодиться звичайна пластикова прозора пляшка, хоча краще дістати тоненьку скляну вазу;
  • - Старі непотрібні компакт-диски;
  • - Прозорий клей;
  • - Фольга;
  • - Фарба будь-якого темного кольору.
Інструкція
1
Спочатку розріжте наявні у вас в наявності непотрібні компакт-диски на тонкі смужки, щоб обклеїти ними потім верхню частину вази. Зробити це можна великими і добре заточеними ножицями.
2
Нижню частину вази потрібно буде обклеїти м'ятою сріблястою фольгою, а в поглиблення потім втерти темну фарбу, щоб жатий ефект посилився. Така ваза буде дуже красиво виглядати з квітами або гілками, виготовленими з тканини або бісеру в сріблясто-білій гамі або просто з сухими квітами або гілками, вкритими сріблястою автомобільною фарбою, що продається в будь-якому автосалоні в балончиках з розпилювачем.
3
Крім фольги, низ вазочки можна прикрасити за допомогою техніки кракле або все тією ж фарби з балончика. Якщо диски мають відлив, ви можете підтримати його колір фарбою, втирати в фольгу, а також кольором букета.
4
Ви можете нарізати диски не смужками, а квадратами, трикутниками або ще як-небудь. Дайте волю польоту вашої фантазії. Якщо ваша ваза не відрізняється великими розмірами, а непотрібних дисків у вас багато, можна обклеїти ними всю поверхню вази. Вийде дуже красиво.