Як спіймати щуку на спінінг.

Ловля щук - справа досить захоплююче. А ловля щук на спінінг - це ще й зручно і ефективно. Сидиш собі на березі, ніжишся на сонці, розглядаєш красиві пейзажі і ловиш рибу - краса. Та й додому після настільки приємного проведення часу ви навряд чи підете з порожніми руками. А наші поради допоможуть вам збільшити улов і затратити на це мінімум зусиль.
Інструкція
1
Спінінги зазвичай застосовують для щук, який важать близько 2,5-6 кг. Така вага для спінінг а вважається оптимальним. Лісочку краще при цьому вибирати тонку. Вона не повинна бути товще 0,5 мм. Хоча зручніше використовувати шнур. Повідці повинні бути виконані з металу або бути жилковими.
2
Що ж щодо приманки? Найефективнішою вважається «Універсалка», яка створює враження нерівного ходу і навіть якогось трепету, бо вона швидко обертається, та ще й виблискує. Рекомендуємо використовувати блешню золотистого або сріблястого кольору. Відмінно підійдуть для лову щуки болісно «Спінер» і «Маленькі Байкалі», вже встигли добре себе зарекомендувати. Шкода, що цього не скажеш про блешнях «Рекорд», «Норвегія» і «Успіх». Їх використовувати не варто. Для упіймання крупної щуки скористайтеся блешнею великих розмірів і обов'язково коливного типу. Сам водойму при цьому потрібно ретельно обловлювати.
3
Найбільш «щуконосние» місця представляють собою водойми, які розташовуються нижче шлюзів, а також мірошницькі вири. Щука може ховатися за виступ, камінь або рослинність, тому шукати її не так-то просто. А ловиться вона особливо добре в весняно-осінній період (березень-листопад). Для того щоб уявити собі, як саме ловити щуку на спінінг , однієї теорії замало - необхідна практика. Хоча теоретичні знання, нехай навіть поверхні, зайвими все ж не будуть. Якщо серед ваших друзів-приятелів або їх друзів є досвідчені рибалки, обов'язково попросіть їх поділитися своїми рибальськими хитрощами.