Як зав'язати струну на гітарі.

Гітара - струнно-щипковий інструмент, головна різновид якого - класична іспанська шестиструнна гітара, але зустрічаються також бас-гітари, кварт-гітари, терц-гітари, укулеле, електричні, полуелектріческіе, безладові та інші. Звучним тілом гітари є струни, які, незалежно від виду гітари, кріпляться на колках однаковим чином.
Інструкція
1
Всуньте першу (найтоншу) струну в крайнє праворуч отвір в нижньому поріжку. Простягніть вгору, всуньте в отвір у верхньому (праворуч) колке. З іншого боку отвори залиште хвостик приблизно 10 см.
2
Зігніть струну . Крутите кілочок за годинниковою, поки струна не перестане хитатися. Вона повинна точно збігтися з крайньою праворуч улоговинкою в верхньому поріжку.
3
Другу струну проденьте крізь сусіднє отвір в нижньому поріжку і крізь отвір другого зверху (справа) кілочка. Крутите в ту ж сторону.
4
За аналогією третя струна вставляється в нижній праворуч кілочок, четверта - в нижній ліворуч, п'ята - в середній зліва, шоста - у верхній праворуч. Колки крутяться в одну і ту ж сторону, на голівці струни розташовуються симетрично.