Як заварювати чай пу-ер. Як правильно заварювати пуер.

Ще зовсім недавно мало хто чув, що є такий чай, як пуер. На території Росії він з'явився всього кілька років тому. До початку 90-х про це чаї взагалі майже нічого не знали за межами Китаю, і тільки двадцять років тому він почав поступово експортуватися в інші країни.
Інструкція
1
Вирощують пуер тільки в Південній частині Китаю, в провінції Юньнань. Особливістю цієї гірської місцевості є підвищена вологість і теплий клімат. У густих лісах часто зустрічаються дикі чайні дерева, з листя яких виготовляють чай пуер. Чим старіше дерево, тим соковитіше його листя, і тим ароматні і якісніше чай. А таких дерев багато в провінції Юньнань. У пуеру особлива технологія виробництва - зібране листя обробляють, а потім піддають процесу ферментації - старінню. Після цього засушені листя скручують, а потім пресують. Продається пуер у вигляді пресованої коржі, квадрата, цегли.
2
Унікальний пуер тим, що з віком покращується його якість. Чим доросліше чай, тим його смак стає приємніше і м'якше. Залежно від способу виробництва розрізняють три види пуер - молодий шен пуер, витриманий шен пуер і шу пуер.
3
Як заварювати пуер? Спосіб приготування досить простий - його, як і інші чаї, заливають окропом в чайнику. Заварюють пуер наступним образом.Перед тим початком заварювання чай його потрібно промити. Від пресованої коржі відламується шматочок і попередньо промивається гарячою водою. Для цього його кладуть в чайник і на 10 секунд заливають окропом. Це дозволить позбутися від пилу і просочитися чаю водою. Цю воду потрібно злити і тільки після цього заварювати пуер.
4
Для заварювання досить близько трьох хвилин, але все ж це справа смаку і тому, кожному необхідно визначити наскільки міцно заварювати пуер. Якщо чай дуже міцний потрібно в подальшому зменшити час заварювання, якщо ж слабкий, навпаки збільшити. Більше трьох хвилин запарювати пуер небажано - він настоїться, і смак стане гірким.
5
3. Після заварки чай не викидати, а ще раз залити водою. Заварювати пуер можна до чотирьох разів і використовувати приблизно чотири грами чаю на 100 мілілітрів води.
6
Для того, щоб правильно заварити пуер необхідно дотримуватися температури води, адже для кожного виду пуеру вона різна. Для молодого шен пуеру достатньо 80 градусів, для витриманого шен пуеру - 85-100, а шу пуер необхідно заливати тільки окропом. За бажанням в чай можна додавати молоко або мед.
7
Якщо пуер заварити правильно, він бадьорить, позитивно впливає на систему травлення, стабілізує обмін речовин і виводить з організму шкідливі речовини і шлаки.
Пуер - єдиний у світі чорний чай (чаї, що вважаються чорними, насправді є червоними). Він - справжня коштовність серед чаїв. По-перше, з віком його смак стає тільки краще (що робить колекціонування пуеру справою не менш вигідним, ніж збирання колекції вин), а по-друге, його дія на людський організм благотворно і багатогранно. Чай пуер очищає кров, попереджає розвиток онкології, омолоджує і тонізує. Звичайно ж, важливо правильно приготувати напій.
Вам знадобиться
    • вода;
    • чанік;
    • чайник для заварювання;
    • пуер.
Інструкція
1
Традиційний спосіб заварювання розсипного пуераВозьміте скляний або фарфоровий чайник. Не користуйтеся глиняним посудом. У пуер настільки сильний запах і смак, що надалі ви не зможете використовувати глиняний посуд, де він приготовлявся для заварювання інших чаїв. Доцільно взяти чайник для заварювання об'ємом 100-200 мілілітрів, і маленькі піали або крихітні кавові чашки. Це пов'язано з тим, що пуер можна заварювати багато разів. Найпоширеніший спосіб заваріваніяОполосніте чайник окропом, щоб зігріти і продезінфікувати його. Всипте в нього чай з розрахунку 1 чайна ложка на 100 мілілітрів води. Залийте чай окропом (90 градусів), накрийте чайник кришкою і дайте настоятися 1-2 хвилини. Тепер настій можна розлити по чашках, а в чайник для заварювання додати окріп.
2
Заварювання плиткового пуераПоставьте чайник на вогонь. Від пресованої плитки пуеру відокремте шматочок приблизно 2-3 см і помістіть його в холодну воду. Зігрійте воду в чайнику до температури 90-95 градусів. Не доводьте її до кипіння - перекипіла вода для приготування пуеру НЕ годітся.Поместіте «ожилий» чай в чайник для заварювання і залийте гарячою водою. Час першої заварки - близько 30 секунд, другий 40-50 секунд, після четвертої заварки час збільшується до 1,5-2 хвилин.
3
Варка пресованного пуераКлассіческій спосіб приготування пуеру - варіння. Варять чай для того, щоб отримати максимально корисний і смачний настій. Головний недолік способу - неекономно. Чай можна зварити лише один раз, тоді як одну порцію заварки пуер можна заварювати до 7-8 разів. Ще один специфічний момент - дуже важко отримати якісний варений чай з першого разу. Потрібен досвід. На першому етапі необхідно промити і «оживити» чай. Спочатку тричі промийте необхідну кількість пресованого пуер в холодній воді. Тепер наберіть в чайник воду (м'яку, чисту, краще гірську) і поставте на вогонь. Перша стадія кипіння починається тоді, від дна чайника відділяється пухирець повітря, піднімається на поверхню води і лопається з легким клацанням. На цьому етапі необхідно перелити з чайника в який-небудь посуд пару чашок води. Дочекайтеся, коли з дна чайника, що стоїть на вогні, почнуть підніматися «перлинні нитки» пухирців, а подкіпающая вода прийметься видавати звук, схожий на шум вітру в деревьях.Верніте в чайник відлиту раніше воду, знову дочекайтеся «шуму вітру». Почніть розмішувати чай сильними круговими рухами так, щоб утворилася воронка. Швидко киньте в гарячу воду чай. Знову дочекайтеся «шуму вітру» (ця стадія у японців називається «шум вітру в сосновому бору») і вимкніть вогонь. Зачекайте, поки всі процеси в чайнику припиняться, всі бульбашки на дні його зникнуть (щоб спостерігати всі процеси взаємодії води і чаю, краще варити пуер скляному чайнику). Тепер можна розливати чай по чашках.
Корисна порада
Для отримання оздоровчого ефекту краще не додавати в пуер меду, цукру та інших добавок. Допустима добавка у вигляді квітів хрізантеми.Варіть пуер можна не тільки на воді, але і на молоці.