Як відкрити платний архів.

Платні архіви на сьогоднішній день досить поширені в інтернеті. Перед тим, як ви відкриєте скачаний архів, вам потрібно виконати ряд певних дій.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, стільниковий телефон, антивірусне ПЗ.
Інструкція
1
Перевірка завантаженого архіву на наявність вірусів у ньому. Сьогодні в мережі достатньо популярно поширення шкідливих програм за допомогою платних архівів. Щоб не допустити зараження вашого комп'ютера, вам необхідно перевірити скачаний архів антивірусною програмою. Клікніть по архіву платній кнопкою мишки і виберіть меню «Перевірити на віруси». Якщо сканування архіву на віруси не покаже наявності в ньому якогось шкідливого ПО, ви можете приступити до наступного кроку.
2
Уточнення вартості розпакування. Незважаючи на те, що в архіві буде вказана вартість відправки смс-повідомлення, вам краще уточнити його точну вартість (нерідко в архівах вказується занижена цифра). Щоб дізнатися точну вартість смс-повідомлення, зателефонуйте в службу підтримки оператора вашої стільникового зв'язку. Назвіть менеджеру короткий номер і дізнайтесь ціну вихідного повідомлення на нього. Якщо вартість перевищує раніше заявлену, не варто відправляти смс - цілком можливо, що за першим, послідує необхідність відправки другого повідомлення. Якщо вартість збігається з заявленою цифрою в архіві, ви можете приступити до наступного кроку.
3
Відправлення смс на короткий номер і розпакування архіву. Після того, як ви відправите повідомлення на короткий номер, на ваш стільниковий телефон прийде пін-код, який необхідно вказати в спеціально передбаченому полі відкритого архіву. Правильно введений код дасть вам можливість розпакування платного архіву.