Як вивести в будинку мишей. боротьба з мишами в приватному будинку.

Гризуни в приватному будинку - проблема багатьох домовласників і вирішити її досить непросто. Боротьба з гризунами-шкідниками ведеться все життя, і навряд чи хтось з упевненістю може сказати, що вона коли-небудь закінчиться.
Інструкція
1
Миші, як відомо, не тільки псують житло, але і є рознощиками всіляких хвороб. Саме тому від них потрібно позбавлятися відразу ж, як тільки ви побачили гризуна або їх сімейство в погребі будинку або в самих кімнатах. Важливо використовувати такі методи, які допоможуть вивести мишей з дому назавжди, без повернення через декілька днів назад. Крім цього, важливо знати, що отруїти мишей - це справа першої важливості, але найголовніше - позбудеться мертвих тіл гризунів. А вмирають вони при цькуванні де завгодно, і в каналізаційних трубах і між стін, де дістати їх буде зовсім непросто.
2
Кілька способів про те, як вивести в будинку мишей, не зашкодивши собі і своїм блізкім.Первий і найпоширеніший спосіб вивести мишей в будинку - це завести кота, а по можливості двох. Споконвіку вважалося, що це целомудренное тварина здатне позбавити будинок від гризунів. Однак слід пам'ятати, що не кожен кіт на це здатний. Існують такі породи, які просто не створені для лову мишей. Зверніть на це увагу.
3
Обробка кімнат, всього житла від мишей: - хімічна обробка. Розсип шкідливих токсичних речовин по дому, в результаті поїдання яких миша вмирає через якийсь час. Такі спеціальні речовини можна придбати в будь-якому магазині побутової хімії. Пам'ятайте, при роботі з такими речовинами важливо дотримуватися всіх заходів безпеки, які вказані на упаковці. При такому способі виведення гризунів з дому, можуть виникнути проблеми збору трупів мишей, які можуть вмирати, як вже зазначалося вище, в абсолютно непередбачуваних місцях.
4
- механічна обробка або використання всіляких мишоловок. Такий спосіб для житлового будинку є ідеальним і в порівнянні з хімічною обробкою не несе ніяких втрат вашому організму, а збирати трупи мишей за стінами і в каналізації вам не доведеться.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=h9yN7uHIYZQ
Зверніть увагу
Слід знати! Для того, щоб миші чи інші гризуни не потрапили в будинок повторно, слід регулярно проводити профілактичні дії, спрямовані на знищення цих самих гризунів, навіть в тому випадку, якщо вони ще не з'явилися в будинку.