Як вивчити чеську мову.

Як і в будь-якому іншому мові , в чеському є свої труднощі, особливості. Однак якщо знайти час і сили для постійних занять, то можна освоїти цю мову за досить невеликий проміжок часу.
Інструкція
1
Перший варіант вивчення не відрізняється новизною: потрібно просто знайти і придбати необхідну літературу (підручники для початківців по граматиці, фонетиці мови, словники). Крім того, буде краще, якщо ви також придбаєте початковий аудиокурс, який допоможе навчитися сприймати чеську мову на слух.
2
Якщо є можливість, то запишіться в лінгвістичну школу, де кваліфікований викладач допоможе вам осягнути основи мови, оволодіти правильною вимовою. До речі, можна займатися як індивідуально з викладачем, так і разом з групою. Не варто соромитися колективних занять, оскільки саме вони визнані найбільш ефективними (сприйняття й засвоєння матеріалу у групі відбувається значно швидше, ніж поодинці).
3
Звичайно ж, ні, мабуть, кращого варіанту, ніж вивчення мови безпосередньо з його носіями. Це може відбуватися не тільки в самій Чехії, до речі. Багато хто сьогодні воліють заняття через інтернет за допомогою різних програм (через Skype, наприклад). Це не менш ефективно, оскільки не все одно, безпосередньо ви спілкуєтеся з людиною або за допомогою сучасних аудіо-технологій. Крім усього іншого, варіант вивчення мови в Чехії є досить накладним: ось ще одна перевага домашнього навчання.
Корисна порада
Намагайтеся більше часу приділяти аудіювання, тобто сприйняття мови на слух. Це допомагає швидше засвоювати новий матеріал, збільшувати словниковий запас і, безумовно, допоможе вам надалі без праці зрозуміти носія мови.