Як форматувати комп'ютер.

Багатьом користувачам ПК часто доводиться ремонтувати комп'ютер або встановлювати програмне забезпечення. Іноді необхідно кардинальне рішення проблем - і тоді виникає необхідність відформатувати жорсткий диск, щоб заново встановити операційну систему та інші програми.
Вам знадобиться
  • Установчий диск з операційною системою.
Інструкція
1
Вам знадобиться інсталяційний диск з операційною системою. Вставте диск в дисковод. Перезавантажте комп'ютер. Встановіть в BIOS завантаження з CD-ROM'а. Після того, як інсталятор Windows завантажить свої файли в оперативну пам'ять комп'ютера, перед вами з'явиться діалогове вікно з написом "Установка Windows». Де вам буде запропоновано вибрати один з пунктів.
2
Виберіть пункт «щоб відновити Windows за допомогою консолі відновлення, натисніть [R = Відновити]». Перед вами відкриється консоль відновлення. Якщо на вашому ПК встановлена всього одна операційна система, і вона размешена на диску С :, то перед вами завантажиться повідомлення: «1: C: \ WINDOWSВ яку копію Windows слід виконати вхід?» Введіть цифру «1». Натисніть на клавіатурі клавішу «Enter».
3
З'явиться запрошення системи: «C: \ WINDOWS>». Пропишіть в цей рядок «format з:» або «format з:/Q/FS: NTFS», де «Q» - означає швидке форматування, а «FS» -файлові систему. Натисніть «Enter» і введіть з клавіатури англійську букву «y». Розпочнеться процес форматування.
4
Потрібно пам'ятати, що в процесі форматування дані з диска зникають. І перед тим, як проводити цю операцію рекомендується зберегти необхідні вам файли на інших носіях інформаціі.После форматування можна встановлювати операційну систему.