Як записати фото на диск. програма для запису фотослайдів на диск.

Якщо ви зовсім недавно провели незабутній відпочинок і обзавелися новими друзями, то у вас напевно з'явилося досить багато фотографій . І вашим новим знайомим напевно захочеться мати їх у себе. Просто запишіть найкращі фотографії на CD диски і відправте поштою або передайте особисто в руки своїм друзям. Такий подарунок буде дуже приємним і пам'ятним.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, диск, пишучий дисковод, фотографії для запису, Nero.
Інструкція
1
В даний час майже всі дисководи мають функцію запису CD дисків. Але якщо ви не впевнені у своєму CD приводі і не знаєте, чи може він записувати, знайдіть його документацію і прочитайте характеристики. Якщо привід пишучий, вставте в нього підготовлений до запису диск. Тепер потрібно підготувати фотографії до запису. Створіть нову папку і скопіюйте в неї фотографії, які ви хочете записати на диск. Тепер виділіть папку, клацніть по ній правою кнопкою миші і виберіть пункт "Копіювати". Інший варіант: виділіть папку і натисніть сполучення клавіш Ctrl + C. Файл скопіюється в буфер обміну.
2
Відкрийте «Мій комп'ютер». В розділі «Пристрої зі знімними носіями» знайдіть підготовлений до запису диск і відкрийте його. У вікні, клацніть правою кнопкою миші на білому полі і виберіть пункт меню "Вставити". Або натисніть клавіші Ctrl + V. Папка з фотографіями розміститься на диску як тимчасовий файл. Правою кнопкою миші клацніть поруч з файлом. З'явиться меню, в якому потрібно вибрати пункт «Записати файли на компакт диск». Після цього з'явитися "Майстер запису компакт-дисків". Ви можете дати ім'я диску в поле "Ім'я компакт-диска". Тисніть "Далі", розпочнеться запис на диск. По завершенні натисніть кнопку "Готово".
3
Можна записати фотографії на диск і за допомогою програми Nero. Відкрийте програму. Виберіть пункт «CD з даними» або «DVD з даними» (залежить від розміру папки з фотографіями). З'явиться вікно «Зміст диска». Перетягніть в нього папку. Натисніть кнопку «Далі», потім «Запис». Фото запишуться на диск. В кінці натисніть «Готово». Можете зберегти проект для запису на інші диски.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=l58bXarOqI4
Зверніть увагу
За допомогою програми Nero можна проводити запис і на CD і на DVD диски. Без неї ви зможете записати фотографії тільки на CD.