Як обплести бісером намистину. Обплести намистину бісером.

Існує нескінченна безліч способів оплести намистину бісером, засноване на застосуванні різних технік бісероплетіння, застосуванні різних розмірів і кольорів бісеру та інших нюансах. Бусина на ілюстрації обплетена в мозаїчній техніці з поступовою зміною кількості бісерин в ряду. Ви можете оплести намистину подібним способом або з вкрапленням додаткової техніки.
Вам знадобиться
  • Бісер різних розмірів і кольорів;
  • Бусина;
  • Міцна нитка;
  • Дві тонкі голки
Інструкція
1
Крупним бісером сплетіть коротку ланцюжок в техніці «хрест». Її довжина повинна збігтися з діаметром намистини. З'єднайте ланцюжок в коло і надіньте на намистину строго посередині.
2
З кожного боку від первісної ланцюжка між бічними бісерінкамі вставте інші бісеринки такого ж розміру, але іншого кольору. Сплетіть по одному ряду з кожного боку. Повинен вийти перехід з «хреста» в «мозаїку».
3
Наступний і кожен новий ряд повинен відрізнятися за розміром (в сторону зменшення) і, при бажанні, за кольором. У крайніх рядах при необхідності пропускайте бісеріни.
4
Отвори бісерного футляра і намистини повинні співпасти. Сховайте кінці ниток, закріпіть щоб виріб не розпускати, зайве відріжте.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=pCiKHqtbD7Q
Зверніть увагу
Щоб навчитися обплетених намистин мозаїчним плетінням, нам знадобляться: 1. Бісер №10 2-х кольорів (в нашому прикладі використаний світло і темно-зелений чеський бісер). 2. Бусина діаметром 8 мм. 3. Ліска або нитка відповідного кольору (під колір намистини). 4. Голка для бісероплетіння. 5. Булавка і шматочок ластику.
Корисна порада
Для роботи вам знадобиться дуже тонка і гнучка проволока, яка вільно проходить в отвори бісерин, будь-яка намистина, і бісер будь-якого кольору. Коротким хвостиком формуєте обхват, починаєте обплітати намистину, використовуючи як основу наш поясок з дроту, навколо неї.