Як розтягнути джинси в поясі. Як вимірювати розмір грудей.

Одного разу ви одягаєте улюблені джинси , а вони не сходяться в поясі. Можливо, ви неправильно підібрали розмір нового вироби, але не потрібно відразу прибирати річ в шафу і збиратися в магазин за новими брюками. Спробуйте розтягнути джинси в поясі, використовуючи кілька нехитрих секретів.
Вам знадобиться
  • Облегающий пояс на поперек
  • Тепла вода
  • Стілець або плечики
  • Ґудзик-подовжувач
  • Тканина для лампасів
  • Праска
  • Прищепки
Інструкція
1
Виберіть відповідний спосіб розтяжки джинсів. Якщо улюблені брюки не зійшлися на поясі, не потрібно відразу вставати на ваги. Можливо, справа не в зайвих набраних вами кілограмах, а в пранні. Під час носки вироби з джинсової тканини розтягуються, а після прання - сідають приблизно на один розмір. Спробуйте натягнути які сіли джинси в положенні лежачи, туго застебнути їх і розносити. Можна надіти на поперек облягаючий поясок у вигляді товстої гумки (наприклад, спеціальний ортопедичний). Це і додаткова інтенсивна розтяжка джинсів, і захист вашого тіла від сильного тертя.
2
Використовуйте для розтяжки пояса джинсів теплу воду. Намочіть поясок в тазику з теплою водою або побрискайте на нього з пульверизатора. Поносіть джинси . Якщо вони не розтягнулися, змочіть водою повністю і натягніть на яку-небудь розпірку: спинку стільця, плечики. Дочекайтеся повного висихання брюк або прискорте процес, висушуючи область пояса гарячою праскою. Зазвичай таким чином виходить розтягнути пояс джинсів на 1-3 см. Особливо добре збільшуються в розмірі джинси , у виготовленні яких використовувалося еластичне волокно.
3
Спробуйте зміцнити на пояс джинсів практичне пристосування для подовження брюк в талії - гудзик з петлею-гумкою. Її можна виготовити своїми руками або придбати в інтернет-магазині. Еластичну петлю ви закріплюєте на рідній гудзичку джинсів і застібаєте штани крупної ґудзиком-подовжувачем. Так можна виграти кілька сантиметрів. Носити ж джинси доведеться, випустивши зверху сорочку чи блузку.
4
перешивати джинси , якщо всі перераховані способи вам не підійшли. Акуратно розпоріть бічні шви і зробіть клиноподібні лампаси. Добре виглядають вставки зі шкіри; можна також цікаво комбінувати тканини підходящої текстури. Спробуйте завуалювати клини-розширювачі цікавою аплікацією або вишивкою. Якщо ж ви сумніваєтеся у своїй майстерності і боїтеся зіпсувати хорошу річ, віддайте розширити джинси в поясі професійної швачці.
Корисна порада
Ніколи не сушіть брюки з джинсової тканини в автоматичній машинці, щоб вони не сіли надто сильно. Дайте випрала штанам висохнути при кімнатній температурі, підвісивши їх за пояс за допомогою прищіпок. Не намагайтеся сушити джинси на собі - це не тільки загрожує застудою, але й може зіпсувати форму виробу, витягнувши його на колінах.