Як підготувати проект.

У кожного є ідеї, які хочеться реалізувати - будь то благоустрій дворової території, бізнес або щось ще. Для втілення бажаного необхідно про оформити ідею в проект .
Вам знадобиться
  • Папір і ручка, або комп'ютер
Інструкція
1
Чітко сформулюйте свою ідею: скільки і чого буде, якої форми, квітів та інше. Наприклад, у разі благоустрою території скільки і яких дерев, квітів, куди саме плануєте посадити, як поливати й інше. Тепер опишіть цю картину в текстовому і числом варіанті, намалюйте схему майбутніх посадок, складіть графік поливання тощо.
2
Опишіть значимість проект а для суспільства і плановані результати від реалізації. В даному прикладі це місце відпочинку для різних верств населення і приклад для наслідування.
3
Визначте ресурси, які будуть потрібні. Вважається, що є три основних ресурсу: гроші, час і людя. Так що необхідно оформити вашу ідею в ці показники, після цього стануть зрозумілі ресурсні потреби проект а. У випадку з благоустроєм території - скільки грошей на купівлю насіння і розсади, скільки часу на посадку і ким вона буде здійснюватися, а також хто і на яких умовах буде здійснювати підтримку посадок.
4
Розділіть ресурси поетапно - адже в даному прикладі спочатку будуть потрібні гроші на покупку матеріалів, потім люди для здійснення посадки і потім підтримки насаджень. Оформіть отримані дані в таблицю, в першому стовпчику вкажіть назву ресурсу, в другому його числовий показник і в третин дату поставки/отримання. Таким чином, вийшов графік отримання ресурсів.
5
Позначте вигоди, які отримають учасники вашого проект а. В нашому випадку для компаній - спонсорів це статус социално-відповідального бізнесу та реклама, для людей, що допомагають посадити дерева та квіти можливість висловити свою громадянську позицію щодо благоустрою території та показати приклад іншим.