Як зробити стелю з пвх.

Найбільш оптимальним варіантом оформлення стелі у вбиральні стануть панелі з ПВХ . Щоб зібрати стеля, необхідно правильним чином підготувати конструкцію для нього.
Вам знадобиться
  • Обвідний металевий профіль, широкий профіль (60 мм), панелі ПВХ, балон клею і пістолет для нього, рівень.
Інструкція
1
Розмітка під обвідний профіль. Щоб закріпити на стінах обвідний профіль, спочатку потрібно виконати горизонтальну розмітку. Для цього вам знадобиться рівень і олівець. Накресліть по периметру стін суцільну лінію, використовуючи рівень для визначення її ідеального горизонтального положення. Надалі дана лінія буде визначати правильне положення стелі.
2
Збірка каркаса. Поріжте обвідний профіль таким чином, щоб довжина кожного відрізка дорівнювала довжині певної стіни. Прикладіть нарізаний профіль до стіни по лінії і прикріпіть його за допомогою шурупів (попередньо в стіні необхідно висвердлити отвори для цього). Після по довгій стінці відріжте широкий профіль і вставте його кінці у пази обвідних профілів, закріплених на стіні. Зафіксуйте профіль з кожного боку, використовуючи шурупи по металу. Якщо стеля широкий, киньте від центрального профілю додаткові профілі на відстані метра один від одного (профілю повинні йти паралельно один одному). Як тільки конструкція буде зібрана, можете приступити до кріплення на ній ПВХ панелей.
3
Кріплення панелей. Зауважимо, що панелі повинні кріпитися перпендикулярно широкому профілем. Задня частина першої панелі обробляється клеєм в той час, як її передня частина кріпиться до профілю шурупами по металу (для цього існує спеціальний канал). Після того, як ви закріпіть першу панель, збирайте подальші за принципом «паз в паз», поки не дійдете до кріплення останньої панелі. Рівномірно видавіть на профілі клей і, вставивши останню панель в паз, притисніть її до конструкції. Збірка стелі з ПВХ завершена.
Квартира або будинок має кілька проблемних місць, де ремонт потрібно робити частіше, ніж в інших приміщеннях. Це кухня, ванна кімната, туалет. Пояснюється це просто - підвищена вологість, різні випаровування, неякісна вентиляція. Все це призводить до передчасного погіршення зовнішнього вигляду стін і стель цих приміщень. Для того щоб полегшити собі життя, спростити ремонт і експлуатацію стін і стель, облицюйте їх панелями ПВХ .
Інструкція
1
Перевага панелей ПВХ перед іншими способами обробки стін і стель полягає в наступному: По-перше, це простота проведення робіт. Облицювати поверхню панелями ПВХ може кожен, у кого є руки, електродриль, пила та ін. Потрібний інструмент.Во-друге, дешевизна матеріалів. Для ремонту вам будуть потрібні панелі ПВХ , дерев'яний брус 20х40мм, стартовий L-подібний профіль і елементи крепленія.В-третє, різноманітна колірна гамма випускаються панелей ПВХ . Це відкриває широкі можливості їх підбору з урахуванням загального колірного оформлення комнати.В-четверте, їх довговічність. В процесі експлуатації облицювання поверхні досить промивати водою в міру необхідності.
2
Перед початком робіт виміряйте висоту стелі по кутах ремонтується приміщення. Виберіть меншу висоту і на цьому рівні по периметру кімнати проведіть горизонтальну черту.Очістіте стелю від старого покриття (набел, фарба і т.д.). Робити це потрібно без фанатизму, домагаючись лише того, щоб при монтажі панелей менше всякого сміття сипалося вам в очі. Бажано обробити очищену поверхню антигрибковою розчином грунтовки.
3
По периметру кімнати по розмітці просвердлите отвори для кріплення стартових дерев'яних брусків і закріпіть їх на стіні. На 3 встановлених бруска саморізами з плоскою головкою (для зручності монтажу панелей в подальшому) встановіть L-подібну стартову смугу.
4
Визначтеся, як розміщуватимуться панелі ПВХ щодо входу і стін. Бажано розташовувати їх уздовж найдовшої стіни. Розмітьте стелю під установку брусків для кріплення панелей ПВХ . Вони повинні розташовуватися поперек панелей на відстані 70-80см один від друга.Просверліте отвори в стелі, встановіть в них пластмасові пробки і саморізами закріпіть дерев'яні бруски-поперечки. До отриманого дерев'яного каркасу прикріпіть за допомогою саморізів кабель-канали, укладіть в них електропроводку і закрийте пластмасовими кришками.
5
Попередньо обрізані по довжині панелі, злегка згинаючи, введіть кінцями в пази стартового профілю, щільно притисніть до дерев'яного бруска і закріпіть за допомогою металевих скоб або саморізів. В зазор між останньою панеллю ПВХ і стартовим брусом встановіть профіль типу L і закріпіть його до бруса безбарвним монтажним клеєм.