Як зменшити вагу файлу. Як зменшити вагу виконуваного файлу.

Зменшення ваги файлу дозволить вам заощадити вільне місце на жорсткому диску. На сьогоднішній день зменшення обсягу документа можна добитися шляхом його архівування.
Вам знадобиться
  • Комп'ютер, програма WinRar, будь-який файл.
Інструкція
1
Зазвичай програма WinRar встановлена за замовчуванням на кожному комп'ютері. Якщо подібна програма відсутня на вашому ПК, її необхідно встановити перед тим, як ви зможете приступити до стиснення файлу. Дана програма поширюється безкоштовно, завдяки чому, ви можете завантажити її в інтернеті, ввівши відповідний запит у пошуковик. Після того, як програма буде завантажена, потрібно виконати її установку.
2
Двічі клікніть лівою кнопкою мишки на ярлику установника програми. Система автоматично розпакує архів в потрібну папку. По завершенню установки, на робочому столі відкриється вікно, де необхідно задати налаштування програми - поставте галочки навпроти всіх пунктів у вікні і натисніть кнопку «ОК». Подальша перезавантаження комп'ютера необов'язкова.
3
Після того, як ви встановите архіватор на свій ПК, ви можете перейти до стиснення файлу. Для цього клікніть правою кнопкою мишки на потрібному документі і виберіть пункт "Додати до архіву» або «Add to WinRar» (в залежності від версії встановленої програми). В ході архівування вкажіть потрібні налаштування для файлу. Подібний метод стиснення файлів найбільш ефективний у великих масштабах. На одному ж файлі, різниця в розмірах з оригіналом несуттєва.