Як приготувати курагу. покрокове приготування страви, справжній рецепт, фото.

Курага - це висушені половинки абрикосів. Вона дуже корисна для здоров'я, тому що містить багато магнію і кальцію, органічних кислот, мінеральних солей і пектинів, а також йоду і каротину. Вживання кураги показано в осінньо-зимовий період і для лікування і профілактики ряду захворювань.
Інструкція
1
Курагу можна висушити самостійно. Для цього купите хороших абрикосів, вимийте їх і видаліть кісточки. Потім потримаєте в друшляку над киплячою водою 10-15 хвилин. Потім покладіть абрикоси на чисту білу тканину і просушіть від вологи. Поставте в духовку на 8-10 годин при температурі 65 градусів. Коли абрикоси висохнуть і паолучітся курага, складіть її в ємність з дерева (але не в ялинову або соснову). Там плоди повинні полежати 3 тижні, тоді вони збережуть всі цінні властивості.
2
Можна висушити абрикоси і на сонечку. Відберіть хороші плоди, промийте і розріжте на половинки, приберіть кісточки. Як і в попередньому способі, потримайте над киплячою водою в друшляку 10-15 хвилин. Просушіть на бавовняної білої шматочці, нанизайте на ниточку і повісьте на сонці. Можна підвісити абрикоси на дерево або покласти на решітку, сито. Головне - щоб забезпечувалася циркуляція повітря з усіх боків, інакше плоди можуть підгнити. Погода для сушки повинна бути не сирої, а жаркою і легковажною.
3
Якщо ви вирішили купити готову курагу , то краще брати висушену дідівським способом. Адже в промислових масштабах абрикоси сушать в спеціальних сушильних камерах, де для додання яскравого кольору обкурюють сіркою, вірніше, сірчистим ангідридом. Ця речовина може викликати алергію, тому якщо не впевнені в способі отримання кураги, вибирайте товар злегка тьмяний, червонуватий. Можна перед вживанням замочити курагу на 10-15 хвилин в окропі і ретельно промити.