Як зробити модель дерева.

Іграшки, створені своїми руками, несуть набагато більше цінності, ніж будь-які інші речі - особливо, коли йдеться про детальні і красивих макетах. Дуже часто макет виглядає незакінченою без дерев і рослинності. Перед його творцем постає питання - як змайструвати реалістичні моделі різних дерев, щоб помістити їх усередину макета. Використовуйте для цього природні матеріали - палички, берест, хвою, і так далі. У цій статті ми опишемо, як зробити декілька моделей дерев власними руками.
Інструкція
1
Щоб склеїти макет берези, візьміть смужку паперу і скрутіть з неї джгутик. Оповте його тонким дротом і відігніть її кінці, надаючи їм форму гілок. Із зеленого плюща або дрібно порізаної зеленої папери зробіть листя.
2
Вузькою смужкою берести оклейте по спіралі ствол берези, а гілки окрасьте білою фарбою. Після того, як фарба висохне, змастіть гілки клеєм і обсипте заготовленої «листям». Таким способом можна зробити будь листяна дерево.
3
Для того щоб зробити макет пальми, заготуйте довгу паличку (30-35 см), заточивши її з одного кінця і завдавши невеликі поперечні надрізи. Зніміть зі старого поліна кору і за допомогою ножа відокремте від неї внутрішній волокнистий шар.
4
Розріжте або розірвіть його на вузькі смужки довжиною 3-4 см. Візьміть свіжі широкі соснові стружки і виріжте з них викрійки шести великих листя, п'яти середніх листя і п'яти маленьких листя.
5
Все листя окрасьте зеленою фарбою. Найдрібніші листя закріпіть коричневою ниткою на верхівці пальми, а потім починайте колами прикріплювати до стовбура залишилися листя, помістивши найбільші в нижньому ярусі.
6
Укладайте нитку в заготовлені надрізи в стовбурі. Тепер оберніть стовбур заготовленими шматочками кори. Встановіть пальму на підставку, покриту клеєм і посипану піском.
Красивий вітрильник, повільно і ставний розтинає хвилі, пливе до берега. Чудова картина. І нехай вітрильник іграшковий, нехай він не ваш, це не біда. Якщо хочете зробити модель парусного корабля, просто прочитайте цю статтю до кінця.
Вам знадобиться
  • Пінопласт;
  • Тонкі дерев'яні дощечки;
  • Скотч;
  • Картон;
  • Не надто товста тканина;
  • Різак для паперу;
  • Дріт.
Інструкція
1
Спочатку зробіть корпус корабля. Для корпусу нам знадобиться пінопласт, але робити ми його будемо лише до ватерлінії, залишаючи дно плоским. Щоб щогла добре стояла досить 3 см. По контуру палуби виріжте різаком корпус, потім загострите ніс і скосите корму з бортами.
2
Тепер вам потрібно буде обшити корпус. Візьміть картон і з нього виріжте фігури по контурам бортів і корми. Про фальшборт не забудьте. Змалювавши по контурах лінії на картоні, додайте до них зверху 7 мм і вирізуйте всі з фальшбортом разом. Виріжте також палубу. Далі окрасьте заготовки обшивки. Колір можете вибрати будь за вашим бажанням. На палубі не забудьте також хрестиками помітити місця установки щогл. Приладивши обшивку, обмотайте її скотчем, щоб на воді ваша модель не розмокла. Можете обклеїти картонні заготовки для обшивки і перед їх наклеюванням на борт корабля.
3
Зробіть тепер щогли і вітрила. Реї з щоглами виточите з дощечок. Реї можна до щогл на дріт прикріпити. Виточуючи щоглу, робіть її до верху потроху сужающейся, але низ повинен бути теж гострим. Вітрила виріжте з тканини і пам'ятайте, що распрямления парус в ширину дещо більше, ніж у висоту. Зробивши кілька дірочок в готових вітрилах, прив'яжіть їх до реям за допомогою ниток.
4
Тепер встановлюйте щогли на палубу в місця, відмічені хрестиками. Корабель майже готовий. Залишається лише встановити на нього кермо, щоб корабель плив прямо. Візьміть невеликий картонний шматочок і застроміть його в корму по осі симетрії.
5
Можете запускати корабель. Якщо він на воді падатиме набік, значить потрібно до його дну підвісити на дроті невелике, але масивне грузило на глибині приблизно 5 см.