Як вибрати синтезатор для початківця.

Синтезатор - електронний клавішний музичний інструмент з клавіатурою зразок фортепіанної і можливістю міняти тембри (семпли) залежно від потреб виконавця. Часто синтезатор називають музичним комп'ютером за велику кількість функцій і опцій. Вибір синтезатора залежить від рівня майстерності виконавця, стилю музики та області застосування (студійний запис, концерт, колективна репетиція, навчання). Так, синтезатори для початківців (як правило, учнів музичних шкіл) вибираються в основному з марок Yamaha і Casio.
Інструкція
1
Ціновий діапазон синтезатора для початківця варіюється від п'яти до п'ятнадцяти тисяч. Дорожчі інструменти купувати не варто: технології виробництва постійно оновлюються, предмети техніки постійно падають в ціні. А синтезатор для початківця за визначенням не служитиме вам довго: з часом музикант «виросте» з нього, потрібно буде купувати новий, більш дорогий і функціональний, а старий продавати, природно, за меншою ціною.
2
Кількість клавіш на синтезаторі варіюється від 39 до 88 (відповідно, від трьох до семи октав). На початковому етапі краще вибрати п'ятиоктавний інструмент: більший діапазон не потрібен (п'єси не так складні), а на меншому їх може не вистачити.
3
Пощупайте самі клавіші. В ідеалі вони повинні бути жорсткими, пружними, як у справжнього рояля. Для цього перед походом в магазин краще пощупайте клавіатуру акустичного інструменту.
4
Велика кількість мелодійних і ритмічних семплів на початковому етапі не грає особливої ролі. Ви можете вибрати синтезатор з невеликим набором звуків, а пізніше замінити його.
5
При поході в магазин запросіть з собою досвідченого музиканта, знайомого, друга, родича або іншого клавішника. Дешевше трохи заплатити йому за допомогу у виборі інструмента, ніж потім розсьорбувати результати невірного вибору.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Lf2UJ5-shF0
Питання вибору синтезатора виникає перед кожними батьками, дитина яких проявляє бажання вчитися грі на клавишном музичному інструменті. Що ж необхідно брати до уваги при виборі синтезатора для дитини?
Інструкція
1
Бажання навчитися грати на музичних інструментах є похвальним бажанням дитини, яке стоїть всіляко підтримувати. Якщо дитина бажає вчитися грати на піаніно, виникає питання про вибір відповідного інструменту. В даний час немає необхідності купувати дійсно піаніно - громіздке і важке. Для навчання цілком можливе використання електронного піаніно або синтезатора. Про придбання акустичного інструменту вам доведеться задуматися тільки в тому випадку, якщо захоплення музикою перейде в професійну площину.
2
Купівля синтезатора для дитини - безумовно, питання серйозне, оскільки на ринку представлено велике різноманіття різних моделей. Якими ж критеріями варто керуватися при виборі клавішного інструменту для навчання дитини? На перший план виходить питання вартості, який, загалом-то й визначає професійні якості інструменту. Для навчання можна було б зупинитися і на недорогий моделі з категорії дитячих, але якість звучання буде невисоким.
3
Крім того, більшість дитячих моделей укомплектовані малоразмерной клавіатурою, яку педагоги не рекомендують використовувати навіть на початковій стадії навчання, так як подальше переучування займе дуже багато часу і старань. Також клавіатура може бути пасивною і активною (сила звучання ноти залежить від сили натискання клавіші, що дає можливість зробити гру виразною, додати у виконання фразіровку, акцент, динамічну побудову твору).
4
Оптимальним варіантом буде придбання інструменту з активною стандартною клавіатурою (5 октав), що відповідає розміру клавіш акустичного піаніно. Такий інструмент цілком задовольнятиме всім пропонованим до інструменту для навчання музиці вимогам при проходженні загального курсу фортепіано та сольфеджіо. В деяких моделях є функція підключення мікрофона, що дозволяє також організувати заняття вокалом як в режимі караоке, так і під власний акомпанемент.
5
Синтезатор буде корисний і дітям, які навчаються музиці по класу іншого інструменту і у яких предмет фортепіано включений в програму навчання як додатковий.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0CbisUGT3ps
Зверніть увагу
Надалі ваша дитина зможе освоїти і інші функції синтезатора, застосовуючи його для написання власних мелодій та їх аранжування.