Як варити кукурудзяну кашу для дитини. Кукурудзяна каша для дитини.

Кукурудзяна каша є самою "порожній". Кукурудзяна крупа багата вуглеводами і білками, зате в ній мало вітамінів і мінеральних речовин. Завдяки своїм на перший погляд недоліків, кукурудзяна каша є низькокалорійної і прекрасно засвоюється дитячим організмом, заспокоюючи їх неспокійні животики.
Вам знадобиться
    • Кукурудзяна крупа - 50 грам;
    • молоко - 80 мілілітрів;
    • вода - 80 мілілітрів;
    • вершкове масло
    • цукор і сіль - за смаком.
Інструкція
1
Кукурудзяну крупу ретельно промийте в холодній воді, до тих пора поки вона не перестане бути каламутною. Пересипте в друшляк і дайте стекти воді. Висипте крупу на чисту серветку, щоб вона трохи обсохнула.
2
Засипте її в воду, трохи посоливши. Варіть на середньому вогні, нарив кришкою - поки каша не загусне.
3
Додайте гаряче молоко, цукровий пісок і вершкове масло.
4
Доведіть страву до кипіння і залиште під кришкою на 30-40 хвилин.
5
Кукурудзяна каша готова до вживання.
Зверніть увагу
Завдяки тому, що кукурудзяна каша є менш алергенної і перешкоджає розвитку процесів гниття в кишечнику дитини, її можна давати дітям починаючи з 7-8 місяців.
Корисна порада
Для різноманітності в кукурудзяну кашу можна додати трохи сухофруктів, мед або ягідний сіроп.Благодаря того, що кукурудзяна каша є низько алергенної і перешкоджає розвитку процесів гниття в кишечнику дитини - її можна давати дітям, починаючи з 7-8 місяців. Якщо ви хочете почати вводити в раціон своєї дитини каші, то почніть з кукурудзяної каші. Причому готувати її бажано самим. Варіть кукурудзяну кашу якомога довше, не економте час, вона повинна бути дуже м'якою. Молоко для приготування кукурудзяної каші для дитини використовуйте низькокалорійне.