Як робити повітряні петлі. Як вшити пояс в спідницю відео.

Якщо ви хочете освоїти в'язання гачком, спочатку навчіться робити повітряні петлі. Це основний елемент даного рукодільного мистецтва. У спеціалізованих журналах його позначають кружком. За допомогою повітряних петель починають роботу; ними з'єднують різні робочі деталі. Крім того, це важлива частина багатьох красивих візерунків.
Вам знадобиться
  • Товстий гачок
  • Товста світла нитка
Інструкція
1
Візьміть гачок, немов олівець. Руки повинні перебувати у вільному русі, без опори на лікті. Робоча нитка лежить на вказівному пальці; натяг же нитки будете регулювати середнім і безіменним.
2
Введіть гачок рухом від себе під нитку зліва. Поверніть його так, щоб на ньому виявилася накинута нитка. Великим пальцем і вказівним притисніть перекручену нитку і знову введіть гачок під нитку. Підхопивши її, протягніть через петельку на гачку. Затягніть вузлик. У вас вийшла початкова повітряна петля.
3
Візьміть робочу нитку гачком, знову ввівши його зліва. Простягніть нитку через петлю на гачку. Перед вами - друга повітряна петля. Так продовжуйте провязивать ланцюг потрібної вам довжини. Кожну пару зроблених петелек продвигайте великим пальцем вниз.
4
Спробуйте зробити зразок ланцюжка повітряних петель, замкнувши їх у кільце. Так починають виготовляти серветки і різні в'язані іграшки. Для цього: • зробіть ланцюг потрібної довжини; • гачок вставте в першу петельку і зробіть накид; • простягніть нитку і через накид, і крізь робочу петельку.Кольцо повинно зчепитися.
5
Використовуйте повітряні петлі для вив'язування різних видів стовпчиків і напівстовпчиків. Так створюються найрізноманітніші візерунки на полотні. Зв'язавши початковий ланцюжок, зробіть додаткові повітряні петлі для майбутнього стовпчика. Зазвичай використовується такий підйом: • 1 повітряна петля - це 1 напівстовпчик; • 2 п. - Це стовпчик без накиду; • 3 п. - Стовпчик з накидом; • 4 п. - Стовпчик з 2 накидами і т.д.Воздушние петлі послужать «драбинкою» на другий ряд в'язання, щоб він піднявся на потрібну висоту.
Зверніть увагу
Потрібно розрізняти зовнішню полупетлю (половина робочої петлі з лицьового боку в'язання) і внутрішню (половина петельки з вивороту). Іноді візерунок полотна залежить від того, в яку саме частину петлі верхнього краю ви ввели гачок.
Корисна порада
Спробуйте пов'язати зразок ланцюжка з повітряних петель і різні стовпчики товстими світлими нитками і товстим же гачком. Так новачкові буде простіше орієнтуватися в утворюються петлях.