Як зробити помпони для черлідингу. Помпони для черлідингу своїми руками.

Важко уявити групу черлідингу на змаганнях і турнірах без великих і яскравих помпонів, які роблять виступ групи підтримки цікавіше, яскравіше і видовищнішим. Зробити такі помпони нескладно - для цього вам потрібна тільки тонка гофрована або цигарковий папір різних кольорів, а також ножиці і волосінь. Різнокольорові пишні помпони виглядають святково і весело, і, безсумнівно, прикрасять будь-який виступ черлідерів.
Інструкція
1
Розгорніть рулон гофрованого паперу, наріжте на однакові листи і складіть їх стопкою. Укладіть один на одного як можна більше шарів паперу для того, щоб помпон був пишніше. Ширину паперу підбирайте таку, щоб вона відповідала бажаному діаметру помпона.
2
Всю стопку паперу починайте акуратно складати гармошкою, роблячи вузькі згини. Повністю склавши вузької гармошкою всю стопку, намітьте її середину і перев'яжіть в цьому місці міцною ниткою або волосінню. Тепер візьміть ножиці і фігурно обріжте краю гармошки зліва і справа.
3
Форму обрізки підбирайте за бажанням - ви можете зробити краю гострими, округлими, зигзагоподібними, і так далі. Форма країв гармошки вплине на подальшу форму і зовнішній вигляд помпона.
4
Розправте пов'язану посередині гармошку, акуратно розправляючи кожен аркуш паперу. Струсіть помпон і підвісьте його на нитку чи жилку, що виходить з його центру.
5
Також за цю нитку можна утримувати помпон, зробивши з неї петлю. Помпони можна прикріплювати до одягу, а можна тримати в руках під час танців і трюків, беручи участь у постановці групи вболівальників.
6
Фантазуйте, поєднуйте різні кольори паперу в одному помпонами, міняйте їх розміри і форму країв, і вони стануть відмінною прикрасою для будь черлідінг-команди, зробивши її виступ ефектніше, яскравіше і жвавіше, і створюючи серйозну конкуренцію командам-суперникам.