Як зробити красиву форму брів ?

Від форми брів в чому залежить те, як сприймуть ваше обличчя оточуючі. Ця риса здатна підкреслити достоїнства особи, зробити його красивішим і привабливішим, і навіть змінити міміку. І навпаки, недоглянуті брови неправильної форми здатні зіпсувати навіть потенційно привабливу зовнішність. Дуже важливо завжди підтримувати акуратну форму брів , і в цій статті ми опишемо, як це зробити.
Інструкція
1
Для початку співвіднесіть свою природну форму брів зі своїм типом особи. Ніколи не видозмінюйте природну форму брів - її можна підкреслювати і коригувати, але міняти її обриси штучно не рекомендується.
2
Коригуючи брови, постійно перевіряйте, щоб вони були симетричними і однаковими. Кінчик кожної брови повинен бути тонше, ніж її внутрішня частина.
3
Завжди видаляйте волоски, що ростуть на переніссі - зрощені на переніссі брови надають обличчю занадто похмурий вираз. Орієнтуючись на природний вигин надбрівної дуги, відкоригуйте ширину брів і відзначте, де знаходитиметься вигин. Зменшуйте товщину брови плавно, по напрямку до її кінчика.
4
Для визначення довжини брови візьміть тонкий олівець і з'єднайте крило носа з внутрішнім краєм ока. Ця лінія повинна проходити через початкову точку брови. На 3-4 мм ближче до зовнішнього куточка ока намітьте вигин брови, а лінія, що йде від крила носа до зовнішнього куточка ока, повинна проходити через кінчик брови.
5
Визначивши правильні пропорції брів , розгладьте їх і починайте корекцію, уважно стежачи за переходом дуги брови на вигині. В цій точці вам потрібно підкреслити красивий злам брови, кінчик якої після точки зламу починає йти вниз.
6
Особливу увагу цій точці варто приділити власницям прямого брів . Ви можете злегка зігнути їх штучно. Вищипуйте зайві волоски, що заважають красивому і рівному контуру брови як зверху, так і знизу.
7
Занадто різкий злам брови можна пом'якшити, використовуючи косметичний олівець. Також за допомогою олівця можна візуально подовжити занадто короткі брови.