Як зав'язати великий вузол на краватці.

Краватка - важливий атрибут класичного чоловічого костюма. Часто він стає єдиним аксесуаром, здатним підкреслити індивідуальний стиль чоловіка. Жінки теж не соромляться носити галстуки, які відрізняються від чоловічих меншою шириною і довжиною. Існує величезна кількість вузлів для краватки, розрахованих на особливості його форми (вузли для вузьких довгих краваток, вузли для широких краваток). Великий вузол , такий, як віндзор або Напіввіндзор, підходить для тонких довгих краваток.
Інструкція
1
Зауважте вузол «Напіввіндзор». Для цього, піднявши комір, перекиньте краватку через шию і покладіть на грудях горілиць. Широкий кінець справа.
2
Зробіть повний оборот широким кінцем краватки навколо вузького. Перекиньте широкий кінець назад, в вийшла петлю. Вийде як би вузол на вивороті.
3
Зробіть ще один оборот широким кінцем краватки і перекиньте його на обличчя через петлю. Розправте вузол , прикріпіть кінці краватки до сорочки спеціальним затискачем.
4
Щоб зав'язати вузол віндзор, перекиньте краватку через воріт виворотом вгору. Широким кінцем зробіть півоберта навколо вузького.
5
Перекиньте широкий кінець через схрещення кінців (петлю).
6
Перетягніть широкий кінець направо, знову оберніть навколо петлі.
7
Заведіть широкий кінець наліво і назад. Протягніть через петлю і виведіть особою вперед. Розправте вузол і закріпіть кінці краватки на сорочці затискачем.